poniedziałek, 24 stycznia 2022

Łatwe 500 zł na zakupy w Allegro za darmowe konto w BNP Paribas

Ruszyła promocja, w której BNP Paribas oferuje 500 zł na zakupy w Allegro w zamian za założenie darmowego konta i spełnienie prostych warunków.

W promocji obowiązuje niski limit przyjmowanych wniosków: tylko 1000 sztuk, więc prawdopodobnie zakończy się ona w krótkim czasie.

[AKTUALIZACJA 25 STYCZNIA - PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW W PROMOCJI ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE]


Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego ani umowy ramowej z BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Aby zdobyć premię 500 zł, najpierw zarejestruj się na stronie promocji "Nagradzamy kodami" (trzeba zaznaczyć wszystkie zgody).

Następnie złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej. 

Można to zrobić na tej samej stronie, co rejestracja i kliknąć w "Otwórz konto" lub kliknąć w link w wiadomości przysłanej przez bank mailem (tytuł wiadomości: "Nagradzamy kodami - potwierdzenie rejestracji") 

Na wszelki wypadek wcześniej najlepiej wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy typu AdBlock.

Teoretycznie mamy czas do 20 lutego br., ale ze względu na ograniczoną pulę można spodziewać się, że przyjmowanie wniosków skończy się znacznie wcześniej.


Z kolei najpóźniej do 6 marca br. należy zawrzeć umowę z bankiem i aktywować kartę. Kartę dostarczy kurier, który przy okazji zweryfikuje tożsamość.

Teoretycznie można też spróbować zrobić to za pomocą wideoweryfikacji, ale w przeszłości były z nią spore problemy.


Premia 500 zł jest do zdobycia w trzech etapach:

1. 200 zł za założenie konta oraz wykonanie w marcu br. jednego przelewu w bankowości elektronicznej BNP Paribas na dowolną kwotę oraz zanotowanie wpływów na konto min. 1000 zł w tym samym miesiącu. Jako wpływy akceptowane są tez przelewy z naszego konta w innym banku.

W zamian bank przyzna bon na zakupy w Allegro o wartości 200 zł w formie e-kodu, który prześle SMS-em do końca kwietnia br. Wcześniej powinien przysłać mailem powiadomienie o nagrodzie.

E-kod jest do wykorzystania przez rok.


2. 200 zł za wykonanie w kwietniu br. jednej płatności Blikiem na dowolną kwotę, płatności kartą łącznie za minimum 200 zł oraz zapewnienie sobie wpływów na konto min. 1000 zł.

Po spełnieniu tych warunków bank prześle kolejny e-kod do Allegro o wartości 200 zł SMS-m najpóźniej do końca maja br.

Akceptowane są standardowe płatności kartą poza następującymi wyjątkami:


3. 100 zł za majowe płatności kartą łącznie w wysokości min. 200 zł oraz wpływy na konto min. 1000 zł w tym samym miesiącu.

W tym przypadku bank wyśle e-kod do Allegro o wartości 200 zł SMS-em najpóźniej do końca czerwca br.

Ile kosztuje konto i karta debetowa?

"Konto Otwarte na Ciebie" jest darmowe. Natomiast możemy zapłacić 5 zł za debetową "Kartę Otwartą na Dzisiaj", z czego zwalniają trzy transakcje w miesiącu na dowolne kwoty. Warto o tym pamiętać już w lutym i wykonać trzy transakcje kartą, aby nie ponosić tej opłaty.

Osoby do 26. roku życia są zwolnione z tej opłaty.


W sumie wydaje się, że nagroda jest na tyle atrakcyjna, że warto przyjrzeć się promocji, dopóki jeszcze są przyjmowane wnioski.