wtorek, 9 listopada 2021

Zgarnij 360 zł za założenie Konta 360º w Banku Millennium

Tym razem Bank Millennium oferuje 360 zł za założenie Konta 360º i spełnienie prostych warunków, a na dodatek bank skrócił karencję dla byłych klientów chętnych do zdobycia premii.

Aby zgarnąć bonus, w praktyce wystarczy spełniać warunki, które zapewniają brak opłat za konto i kartę co czyni tę promocję jeszcze atrakcyjniejszą.

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która nie posiada i nie posiadała konta w Banku Millennium po 1 stycznia 2018 r.

Jak zyskać 360 zł w Banku Millennium?

1. Najpóźniej do końca stycznia 2022 r. złóż wniosek o założenie konta osobistego w Banku Millennium wraz z kartą debetową i zawrzyj umowę z bankiem.

Do wyboru jest Konto 360º lub Konto 360º Student przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat.

We wniosku udziel zgód marketingowych dla banku.

2. Najpóźniej do końca miesiąca następującego po otwarciu konta aktywuj aplikację mobilną banku oraz wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub Blikiem.

Przykładowo - osoba otwierająca konto w listopadzie ma czas do końca roku.

Za spełnienie tych warunków bank przekaże pierwszą premię 180 zł do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Premia będzie przelana na konto otwarte w promocji.

Aby otrzymać drugą premię 180 zł, należy w trzech kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta:

a) zapewnić sobie comiesięczne wpływy na konto osobiste min. 1000 zł (akceptowane są przelewy z naszego konta w innym banku).

b) w każdym miesiącu wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

Druga premia 180 zł zostanie wypłacona najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki po raz trzeci.

Do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta otwartego w promocji, nie rezygnuj z karty i nie wycofuj zgód marketingowych.

Umowę zawieramy za pośrednictwem kuriera, w placówce banku (w tym przypadku należy upewnić się, że doradca finalizuje wniosek wypełniony online - tylko takie kwalifikują się do tej promocji), na selfie (ta opcja wymaga potem wizyty w placówce w celu weryfikacji tożsamości) lub najłatwiej przelewem weryfikacyjnym z innego banku (dane muszą być identyczne).

Regulamin promocji.

Konto 360º jest bezpłatne, o ile zapewniamy sobie na nie co miesiąc wpływy min. 1000 zł (akceptowane są nasze przelewy z innych banków) oraz wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą debetową lub Blikiem. 

Zatem praktycznie równolegle zapewniamy sobie bezpłatność konta i spełniamy warunki promocji.

Konto 360º Student skierowano dla osób w przedziale wieku 18-26 lat. W tym przypadku dla bezpłatności konta nie potrzeba zapewniać sobie wpływów 1000 zł, ale są one wymagane w ramach promocji z premią 360 zł.Aktualizacja 10 listopada 2021 r.

Dziś bank podniósł oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit z 0,5 na 1,25 proc. (do 50 tys. zł, saldo z 8 X 2021 r., przez 62 dni).

Dodatkowo bank uruchomił promocję, w której możemy zyskać jeszcze kolejne 100 zł dla dziecka za założenie Konta 360º Junior (należy je założyć w bankowości internetowej po otwarciu konta osobistego osoby dorosłej).

Osobiście otworzyłem sobie konto w Banku Millennium kilka lat temu w podobnej akcji promocyjnej z bonusem i dodatkowo korzystałem z kont oszczędnościowych. 


Nie mam jakichś większych zastrzeżeń do banku i konto nadal pozostaje aktywne.

Dlatego proponuję przetestować bank i przy okazji zyskać 360 zł premii.