środa, 18 sierpnia 2021

400 zł na zakupy w Biedronce za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas podbija stawkę i tym razem oferuje 400 zł na zakupy w Biedronce w ramach promocji "Wracamy do szkoły." Premia wygląda na tyle atrakcyjnie, że zdecydowałem się przerwać wakacyjną ciszę i opisać promocję na blogu.


{PROMOCJA ZAKOŃCZONA]


Kto może wziąć udział w promocji? 

Wszystkie osoby pełnoletnie, które w okresie ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały i nie posiadają konta osobistego w BNP Paribas,

Jak zyskać 400 zł do wydania na zakupy w Biedronce?

1. Najpóźniej do 6 września br. zarejestruj się na stronie promocji(zaznacz wszystkie zgody). Następnie złóż wniosek o założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową (sugerowana Karta Otwarta na Dzisiaj).


2. Do 20 września br. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz nadaj PIN otrzymanej karcie.

3. Do końca września br. wykonaj co najmniej jeden przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bon na zakupy w Biedronce o wartości 50 zł.

Kolejny bon o wartości 150 zł przysługuje osobom, które w październiku br. wykonają co najmniej 5 płatności kartą oraz zapewnią sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (można sobie po prostu przelać tysiąc złotych z innego banku). 

Następne 200 zł na zakupy w Biedronce czeka na uczestników promocji, którzy w listopadzie br. wykonają płatności kartą o wartości min. 300 zł oraz zapewnią sobie wpływy na konto min. 1000 zł.

W sumie do zyskania jest 400 zł na zakupy w Biedronce: 50 zł +150 zł +200 zł, które zbieramy stopniowo, spełniając warunki w kolejnych miesiącach.Organizator promocji będzie informował o przyznaniu kolejnych bonusów 50, 150 i 200 zł wysyłając maile z adresu wracamydoszkoly@bnpparibasplus.pl odpowiednio do 26.10, 25.11 oraz 23.12 br.

Bony na zakupy w Biedronce przyjdą w formie e-kodu SMS-em do końca października (50 zł), listopada (150 zł) oraz grudnia br. (200 zł). Wykorzystujemy bony podając e-kod przy płatności w kasie sklepu.

E-kod jest ważny 12 miesięcy i można go wykorzystywać wielokrotnie aż do jego wyczerpania.

Do chwili otrzymania bonów nie należy zamykać konta czy rezygnować z karty i bankowości elektronicznej BNP Paribas.

W promocji obowiązuje limit 3000 składanych wniosków, więc lepiej nie odkładać tego na później. Poza tym przed wejściem na stronę promocji najlepiej wyłączyć wszelkie programy blokujące reklamy.

Ze względu na zdarzające się problemy z weryfikacją wideo zalecaną opcją jest pośrednictwo kuriera w zawarciu umowy (potwierdzi on tożsamość klienta i dostarczy kartę).

Przy spełnianiu warunków promocji akceptowane są standardowe płatności kartą, również internetowe. Wyłącza się z nich kasyna i zakłady bukmacherskie (więcej wyjątków w załączniku nr 2 regulaminu).

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe. Natomiast możemy zapłacić za kartę 5 zł (Karta Otwarta na Dzisiaj), o ile nie wykonamy nią minimum trzech płatności w danym miesiącu. Z tego obowiązku zwolnione są osoby, które nie ukończyły 26. lat.

W sumie łączna premia 400 zł na zakupy w Biedronce powinna pomóc uzupełnić budżet domowy.