sobota, 3 grudnia 2011

dbNET daje nowym klientom modem. kartę 1GB i 8,1% netto na koncie

Pamiętacie promocję w dbNET?

Zgodnie z jej warunkami, za otwarcie konta i po spełnieniu niezbyt zaporowych warunków, można otrzymać modem Huawei z zestawem na kartę Play 1GB o wartości 125 złotych brutto (więcej w regulaminie).

Teraz dbNET poszedł za ciosem i dorzuca nowym klientom procenty do konta oszczędnościowego:

"Oprocentowanie całości środków na rachunku wynosi 8,10 %, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 10% obciążonemu podatkiem od zysków kapitałowych. Oprocentowanie promocyjne wskazane powyżej obowiązuje w okresie od dnia 1 grudnia 2011 roku do 28 lutego 2012 roku włącznie. Promocyjnym oprocentowaniem objęte są wyłącznie środki zgromadzone na db Koncie Oszczędnościowym 24h w pakiecie z Kontem Osobistym db NET otwartym nie wcześniej niż dnia 1 grudnia 2011 roku. Oprocentowanie promocyjne znajdzie zastosowanie, gdy saldo rachunku nie przekracza 10.000 zł. W przypadku, gdy saldo rachunku będzie wyższe niż 10.000 zł oprocentowanie wyniesie 4,09%."

Osoby, które do tej pory nie otwierały konta w dbNET (albo mają kogoś w rodzinie/znajomego, na kogo można je założyć) powinny przyjrzeć się ofercie, ponieważ wygląda ona całkiem nieźle, zwłaszcza dla ludzi z niezbyt mocno wypchanymi portfelami.

A poszukiwaczy większej liczby atrakcyjnych lokat i kont odsyłam do grudniowego zestawienia.

PS

Powinienem zwrócić uwagę też na następujący zapis:

"możliwość otwarcia aż do 3 db Kont Oszczędnościowych 24h", czyli wygląda na to, że mamy 3 x 10k zł do końca lutego na 8,1% netto. Chyba całkiem nieźle?