poniedziałek, 7 grudnia 2020

Zyskaj łatwe 400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas i spełnienie prostych warunków

Dawno nie opisywałem na blogu żadnej promocji bankowej, ponieważ czekałem, aż pojawi się jakaś ciekawsza propozycja. No i taka pokazała się w tym tygodniu.

Bank BNP Paribas oferuje 400 zł w gotówce w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków w promocji "Choinkowe szaleństwo".

[AKTUALIZACJA 9 GRUDNIA GODZINA 12:45

NIESTETY LIMIT 3 TYS. REJESTRACJI ZOSTAŁ WYCZERPANY I PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE.]


Kto może wziąć udział w promocji?

Osoby, które nie posiadają żadnego konta osobistego i umowy ramowej w BNP Paribas co najmniej od 12 miesięcy, licząc wstecz od dnia składania wniosku w tej promocji.

Jak zyskać 400 zł?

1. Najpóźniej do 23 grudnia br. zarejestruj się na stronie promocji - zaznacz wszystkie cztery zgody.

Następnie na tej samej stronie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej (pamiętaj, aby Twoje dane były identyczne jak w formularzu rejestracji w promocji).

Masz czas do 10 stycznia 2021 r. na zawarcie umowy z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej oraz aktywację karty debetowej.

Uwaga! Przed rozpoczęciem procedury rejestracji najlepiej wyłączyć wszelkie programy typu AdBlock, które mogą spowodować problemy z jej dokończeniem. 

W promocji obowiązuje limit 3000 rejestracji. Po jego przekroczeniu przyjmowanie wniosków zostanie wstrzymane. Ze względu na wysokość nagrody i to, że jest w formie pieniężnej, a nie bonów na zakupy, rejestracja prawdopodobnie zakończy się dużo wcześniej niż 23 grudnia. Dlatego zainteresowani premia 400 zł nie powinni zwlekać z przystąpieniem do promocji.

2. W styczniu i lutym zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł  w każdym z miesięcy - można sobie po prostu przelać pieniądze z konta z innego banku oraz w obydwu miesiącach wykonaj co najmniej 4 przelewy na dowolne kwoty za pośrednictwem bankowości internetowej BNP Paribas (GOonline) lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być na przykład przelewy na własne konta w innych bankach.

I to tyle.

Nagroda jest podzielona na dwa bonusy po 200 zł.

Pierwszy otrzymasz po spełnieniu styczniowych warunków - organizator promocji przyśle wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody najpóźniej 18 lutego 2021 r. mailem z adresu choinkoweszalenstwo@bnpparibasplus.pl. Do 23 lutego 2021 r. będziesz mieć czas na zareagowanie na wiadomość i zalogowanie się na stronie promocji, aby podać tam nr konta, na który zostanie przelana pierwsza premia 200 zł. Nastąpi to do końca lutego.

Wiadomość o przyznaniu drugiego bonusu w wysokości 200 zł zostanie przysłana mailem najpóźniej 26 marca, a premia będzie przelana do końca marca 2021 r.

Do momentu wypłaty bonusów należy posiadać aktywne konto otwarte w promocji wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.


ILE KOSZTUJE KONTO W BNP PARIBAS?

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe. Podobnie bezpłatne są standardowe przelewy Elixir.

Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową. Najtańszy wariant z trzech do wyboru to Karta Otwarta na Świat. Z opłaty 3 zł miesięcznie zwalnia wykonanie jednej płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę (osoby do 26. roku życia mają tę kartę bezwarunkowo darmową).