czwartek, 7 lutego 2019

Do 150 zł premii za darmowe konto w Nest Banku + lokata na 4%

Od ponad roku Nest Bank nie organizował żadnej promocji. Wreszcie taka się pojawiła i jest ona warta zauważenia także dlatego, że bank jako jeden z nielicznych oferuje bezwarunkowo darmowe konto z bezpłatną kartą debetową.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Dołóżmy do tego lokatę powitalną na 4% (do 10 tys. zł), regularne oszczędzanie z bonusami oraz premię powitalną do 150 zł i razem tworzy się całkiem ciekawy zestaw.

Promocję, w której możemy łącznie zyskać do 150 zł, skierowano do osób, które od co najmniej dwóch lat nie posiadają konta w Nest Banku.

[Aktualizacja piątek 8 lutego, godz. 16:20

Uwaga! Z powodu bardzo dużego zainteresowania promocją został już wyczerpany limit tysiąca wniosków i przyjmowanie kolejnych wstrzymano. Być może bank powiększy pulę w przyszłym tygodniu i promocja powróci. Tymczasem zapraszam do skorzystania z innej ciekawej oferty: Xiaomi Redmi 6A + darmowa karta kredytowa Simplicity]Jakie są jej zasady?

Najpóźniej do końca lutego zarejestruj się na stronie promocji >>

Przy składaniu wniosku sugeruję od razu wybrać bezpłatną kartę debetową potrzebną do spełniania warunków promocji. Natomiast zgody marketingowe nie są wymagane.

Co na pewno ucieszy wiele osób, możemy założyć konto nie tylko kurierem, poprzez wideo rozmowę czy wizytę w oddziale, ale również za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Akceptowane są takie banki jak Alior Bank, Bank Pekao SA, Euro bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PBS Bank, Santander - d. BZ WBK, T-Mobile Usługi Bankowe. Proszę pamiętać, aby dane we wniosku były identyczne jak w banku, z którego wysyłamy przelew.

Uwaga! Promocja prawdopodobnie nie potrwa długo. Po osiągnięciu limitu tysiąca wniosków ich przyjmowanie zostanie zakończone.


75 zł za transakcje kartą debetową

Za wykonanie w jednym miesiącu kalendarzowym pięciu transakcji kartą debetową na dowolne kwoty bank wypłaci premię 25 zł do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca. Bank wypłaci maksymalnie trzy takie premie, czyli łącznie 75 zł i daje nam czas na wykonanie tych transakcji do końca maja br.

Praktycznie zalicza się wszystkie płatności poza grami hazardowymi.

Regulamin promocji.

Tabela opłat i prowizji Nest Banku.

75 zł za wpływ wynagrodzenia

Bank zapłaci kolejne 75 zł za wpływ wynagrodzenie w wysokości min. 1 000 zł, które wpłynie najpóźniej do końca maja br. Premia zostanie wypłacona do 20. dnia roboczego miesiąca po spełnieniu warunku. Dodatkowo bank wymaga, aby co najmniej w jednym miesiącu kalendarzowym wykonać minimum 5 transakcji kartą debetową, czyli zyskać przynajmniej raz 25 zł za transakcje kartą.

Nest Bank definiuje wpływ wynagrodzenia następująco:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:
(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Z tego, co się orientuję, bank bywa rygorystyczny i czasem wymaga dodatkowego dokumentu potwierdzającego wynagrodzenie. Na szczęście dzięki temu wpływowi pojawia się dodatkowa korzyść.

Lokata Witaj na 4%

Osoby, które odnotują na koncie wpływ wynagrodzenia, mogą założyć półroczną Lokatę Witaj na 4% (od 1 tys. do 10 tys. zł).

Aby skutecznie skorzystać z tej lokaty, wynagrodzenie musi wpłynąć najpóźniej w ciągu 60 dni od otwarcia lokaty.

Istnieje też jej wersja trzymiesięczna na 4% (od 1 tys. do 10 tys. zł) bez żadnych dodatkowych warunków.

Lokata Witaj na 4% jest dostępna przez 30 dni od otwarcia konta i zakładamy ją po zalogowaniu się do Nest Banku. Wcześniej należy przelać sobie pieniądze z innego banku (najlepiej na Nest Konto) i zakładamy lokatę po wybraniu jej z rozwijanego menu.

Dodatkowo bank oferuje konto oszczędnościowe na 2,25% (do 50 tys. zł, do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta) oraz ciekawy program regularnego oszczędzania na Koncie Rodzinne Oszczędności (maksymalnie 600 zł miesięcznie) - w skrócie co miesiąc oszczędzamy określoną kwotę, a po upływie każdego kolejnego roku bank dorzuca nam premię, która znacznie podnosi nam rentowność. Wyżej premiowani są rodzice z dziećmi.

Link do rejestracji w promocji:


Podsumowanie

Inne banki czasem kuszą wyższą premią w promocjach, ale zauważmy, że Nest Bank proponuje całkowicie darmowe konto osobiste z bezpłatną kartą, co samo w sobie jest zaletą. Jeśli dorzucimy do tego 150 zł premii, lokatę na 4% i regularne oszczędzanie z premiami, powstaje razem całkiem solidny zestaw.

Sam korzystam z Nest Banku jako konta rezerwowego i nie mam jakichś poważnych zastrzeżeń (kiedyś zdarzył się problem z opóźnionym o jeden dzień przelewem do innego banku). Na plus Nest Banku zapisuję, że regularnie pojawiają się w nim nieźle oprocentowane lokaty na nowe środki, a najważniejszą zaletą banku jest dla mnie bezwarunkowa bezpłatność konta osobistego i karty debetowej.

Zyskaj do 150 zł premii w Nest Banku >>