niedziela, 31 marca 2013

O mnie i blogu + kontakt i współpraca

Witaj na blogu App Funds!

Nazywam się Zbyszek Papiński i prowadzę ten blog od bardzo dawna, czyli od września 2007 roku. O czym tu możesz przeczytać?

Głównie o inwestowaniu i finansach osobistych, ale nie tylko. Co miesiąc podaję zestawienie najlepszych lokat i kont osobistych, czasem pojawi się materiał z dziedziny ekonomii lub jakiś interesujący raport czy news. 

W minionych latach między innymi zajmowałem się tworzeniem, redagowaniem i wydawaniem takich serwisów jak giełdowy - Notowany.pl oraz biznesowy - Biztok (w ramach Grupy O2 należącej obecnie do Wirtualnej Polski),

Jeśli masz jakieś propozycje, sugestie, pytania, zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem zbychal at o2.pl (zamiast at wpisz @) lub przez formularz kontaktowy w lewym panelu bloga u dołu,

Ze względu na bardzo dużą liczbę otrzymywanych maili nie jestem w stanie na wszystkie odpowiedzieć, ale wszystkie uważnie czytam. Proszę o wyrozumiałość.

Zainteresowanym współpracą lub reklamą udostępniam aktualne statystyki bloga oraz specjalnie opracowany w tym celu dokument. Zazwyczaj odwiedza go od 12 do 35 tysięcy użytkowników miesięcznie.

Wszystkie reklamy sprzedawane są przez zewnętrzną agencję. Dopuszczam wszelkie formy poza artykułami sponsorowanymi. Sam tworzę tylko takie treści, które uznaję za wartościowe dla Czytelników.

Na blogu znajdziesz aż ponad 2 tysiące artykułów oraz kilkadziesiąt tysięcy komentarzy Czytelników.

App Funds uważa się za źródło niezależnej i rzetelnej wiedzy oraz informacji o czym świadczy między innymi:

- wyróżnienie przez Parkiet jako jeden z ośmiu blogów giełdowych wartych czytania

 - cytowanie przez Newsweek  w artykule o SKOK-ach

- wyróżnienie przez PKO BP jako blog wart czytania

- umieszczenie przez specjalistyczne Wydawnictwo Linia wśród polecanych blogów

- powołanie się na blog w komunikacie wyemitowanym przez spółkę notowaną na głównym parkiecie GPW  - Krynicki Recykling

- blog był wymieniany jako źródło informacji w badaniu OBI przeprowadzonym przez SII

W sytuacjach kryzysowych blog często jest traktowany jako alternatywne źródło informacji wobec masowych mediów - przykład

Do tej pory blog zgromadził ponad 6700 fanów na Facebooku oraz ponad 2600 obserwujących na Twitterze i te społeczności stale rosną. Największy jej odsetek stanowią mężczyźni z dużych miast w przedziale wiekowym 25-34 lata.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy! No i rzecz jasna do regularnych odwiedzin bloga.

Pozdrawiam

Zbyszek Papiński