wtorek, 8 stycznia 2019

Xiaomi Redmi 6A + darmowa karta kredytowa Simplicity

Citi Handlowy otwiera nowy rok konkretną promocją: w zamian za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity oferuje smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł (tak wycenia bank, realnie może to być cena bliżej 400. zł).

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]


Z oferty może skorzystać nowy klient, który nie posiada karty kredytowej Citi co najmniej od 1 czerwca 2015 r. Konto osobiste i inne produkty finansowe banku nie stanowią przeszkody.

Jakie są warunki promocji?

1. Najpóźniej do 24 kwietnia br. złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity.

W ciągu kilku dni zadzwoni konsultant banku, który poda dalsze informacje.


W trakcie rozmowy należy udzielić bankowi zgód marketingowych (elektronicznych i telefonicznych).

Minimalne kryterium dochodowe wymagane dla wydania karty kredytowej to 1 200 zł netto i zatrudnienie w obecnym miejscu pracy od trzech miesięcy, a dla prowadzących działalność gospodarczą 2 300 zł netto i prowadzenie działalności od co najmniej dwóch lat. Akceptowane są też emerytury i renty.

2. Po otrzymaniu karty kredytowej mamy dwa proste warunki do spełnienia:

- zaloguj się co najmniej raz do bankowości elektronicznej lub mobilnej Citibanku (nie trzeba wykonywać żadnych operacji);

- wykonaj kartą kredytową transakcje o łącznej wartości 1 500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o kartę.

Przykładowo: zawieramy umowę o kartę w styczniu, wydajemy kartą 1 500 zł do końca kwietnia.

Bank akceptuje wszystkie standardowe płatności kartą, również w internecie poza nielicznymi wyjątkami określonymi w regulaminie kart jako "transakcje szczególne":

– wypłata środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych,

 – transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,

– transakcja w urzędzie pocztowym,

– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

 Regulamin promocji.

Taryfa opłat i prowizji.

Po spełnieniu warunków bank przekaże informację o przyznanej nagrodzie wiadomością w bankowości elektronicznej przesłaną do końca kolejnego miesiąca. W ciągu następnych 60 dni wyśle smartfon (w praktyce powinno to być szybciej).

Telefon jest objęty dwuletnią gwarancją. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wiem, że ten model zbiera raczej pozytywne oceny jako solidny, budżetowy smartfon.

Przykładowo w tym zestawieniu niedrogich smartfonów na pierwszym miejscu znalazł się właśnie ten sprzęt:Oczywiście nie ma co ślepo wierzyć w rankingi z YouTube'a, ale to Xiaomi nie powinno być wcale takie złe i spokojnie spełni swoje zadanie dla mniej wymagającego użytkownika.

Załóż darmową kartę Simplicity i odbierz Xiaomi Redmi 6A >>

Uwaga! To nie jest artykuł sponsorowany, ani nie powstał we współpracy z bankiem. Natomiast znajdziecie tutaj linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was karty kredytowe. Z góry dzięki!

Gdzie tkwi haczyk?

Bank nie jest instytucją charytatywną i musi na czymś zarabiać. W tym przypadku są to ci, którzy nie spłacają całego zadłużenia z karty w terminie i ponoszą koszty kredytu.

Jeśli jesteś osobą zdyscyplinowaną, karta kredytowa będzie przydatnym narzędziem i dodatkowo zyskasz fajny gadżet.

Jeśli brakuje Tobie tej dyscypliny, lepiej omijaj karty kredytowe szerokim łukiem.

Wybór należy do Ciebie.

Według mnie premia w postaci niezłego smartfona jest na tyle pokaźna, że warto rozważyć udział w tej promocji.