wtorek, 12 lutego 2019

Hit wraca, czyli łatwe 200 zł za otwarcie konta w Banku Millennium

Po raz kolejny Bank Millennium oferuje łatwą premię 200 zł w zamian za założenie konta osobistego, instalację aplikacji mobilnej i... spełnienie prostych warunków bezpłatności konta. Jeśli dołożymy do tego konto oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł), powstaje całkiem sensowny zestaw.


Promocję skierowano do osób, które w dniu jej startu nie są klientami banku (ani posiadaczami/współposiadaczami żadnego produktu, w tym jednostek TFI Millennium), ani nie brali wcześniej udziału w promocji Millennium, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student (dotyczy to zarówno promocji organizowanych przez bank, jak też przez podmioty zewnętrzne) - szczegółowa definicja znajduje się w regulaminie promocji.

Jakie są jej zasady?

1. Najpóźniej do 25 marca br. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą debetową i zawrzyj umowę z bankiem do końca marca br.

Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.2. Do końca marca br. aktywuj aplikację mobilną banku oraz w trzech kolejnych miesiącach, to jest kwietniu, maju i czerwcu zapewnij sobie wpływy na konto po co najmniej 1 000 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonaj minimum po jednej transakcji kartą debetową lub BLIK-iem.

Bank akceptuje też przelewy własne z innych banków, czyli wspomniany tysiąc złotych możemy po prostu przysłać sobie z innego banku.

3. Premia 200 zł zostanie przyznana do 16 lipca br. i przelana na konto otwarte w promocji.

200 zł jest kwotą, którą faktycznie otrzymujemy i nie trzeba płacić żadnych podatków ani ujmować tej premii w żadnych formularzach PIT.

Regulamin promocji.

Tutaj złożysz wniosek o konto, aby zarobić 200 zł:


Przy składaniu wniosku mamy do wyboru Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat).

To pierwsze jest całkowicie bezpłatne, jeśli w danym miesiącu zanotujemy wpływy na konto minimum 1 000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIK-iem. W takim razie spełniając warunek bezpłatności kwalifikujemy się do otrzymania premii 200 zł.

Z kolei Konto 360° Student wymaga tylko jednej płatności w miesiącu kartą lub BLIK-iem. Aby otrzymać nagrodę w tej promocji, należy pamiętać o wpływach po 1 000 zł w kwietniu, maju i czerwcu.

Cennik usług banku (konto).

Cennik usług banku (karty debetowe).

2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bank Millennium stale powtarza promocję, w której oferuje 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit dla nowych środków (przez 92 dni od pierwszego wpływu na konto, do 100 tys. zł). Aktualna edycja trwa do 30 marca br.

W praktyce wystarczy "wyczyścić" konta w banku tuż przed końcem obecnej edycji, czyli najlepiej do piątku 29 marca włącznie i wrócić po weekendzie, aby "rolować" środki i ciągle były one traktowane przez bank jako nowe.

Podsumowanie

Poprzednie edycje tej promocji cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ zdobycie całkiem pokaźnej premii 200 zł nie wymaga wielkiego wysiłku. W praktyce spełniamy niewygórowane warunki bezpłatności konta, instalujemy aplikację mobilną i to wszystko.

Sam posiadam konto w tym banku również skuszony podobną akcją z nieco niższym bonusem 150 zł:


Nie zamknąłem konta, ponieważ stale korzystam z powracającego 2,7% na koncie oszczędnościowym oraz kont oszczędnościowych w walutach obcych (USD i euro). Bank oceniam pozytywnie poza jednym mankamentem, czyli ograniczeniem dziennym przelewów zewnętrznych do wysokości 50 tys. zł.

Jeżeli nie korzystaliście dotąd z Millennium, warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć łatwe dwie stówki.

Otwórz konto w Banku Millennium i zyskaj proste 200 zł >>