piątek, 26 czerwca 2015

Zyskaj 360 zł, czyli Millennium wraca do gry

Ruszyła promocja "Zyskaj 360 zł" w Banku Millennium i jest ona na tyle atrakcyjna, że moim zdaniem warto o niej napisać na blogu.

Co ważne, promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy w dniu 25 czerwca br. nie byli klientami banku.

Aby wziąć w niej udział, należy otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.


NA CZYM POLEGA PROMOCJA

Bank premiuje transakcje wykonywane zarówno w internecie, jak też w naziemnych punktach handlowo-usługowych za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK zwrotem w wysokości aż 10% (przez 6 miesięcy, maksymalnie 30 zł miesięcznie, liczy się data księgowania transakcji).Więcej o BLIK w Banku Millennium dowiesz się tutaj. To nie jest artykuł sponsorowany - otrzymam wynagrodzenie jedynie za założone przez Was rachunki.

Tutaj znajdziesz spis punktów, gdzie akceptuje się płatności BLIK, które są najatrakcyjniejszą częścią tej promocji.

Oprócz tego Millennium oferuje zwrot 2% za transakcje wykonywane kartą debetową (przez 6 miesięcy, maksymalnie 30 zł miesięcznie).

Regulamin promocji.

W sumie przez pół roku możesz zyskać nawet 360 zł (premia jest zwolnione z podatku).CZY SĄ TU UKRYTE HACZYKI?

Przede wszystkim należy pamiętać o wykonaniu minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą w danym miesiącu i zapewnieniu comiesięcznych wpływów z innego banku przychodzących na Konto 360° w łącznej wysokości minimum 1000 zł (może to być wpłata własna).  Dodatkowo należy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej.

Jeśli nie spełnimy któregoś z  tych warunków, nie otrzymamy premii.

Co więcej trzeba o nich pamiętać także z jeszcze innego ważnego powodu - w razie braku odpowiednich wpływów czy niewykonania transakcji kartą w danym miesiącu bank pobierze aż 15 zł opłaty (8 zł za konto i 7 zł za kartę) oraz będzie naliczał opłaty za wypłaty z obcych bankomatów.

W wersji Student, czyli dla osób w wieku 18-26 lat będzie to opłata 4 zł za kartę.

Jeżeli otworzymy konto jeszcze w czerwcu, to wymogi należy spełnić dopiero w kolejnym miesiącu, czyli lipcu.

Cennik kont.

Cennik kart.

Oczywiście osoba, która chce zbierać bonusy, otwiera konto po to, żeby zarabiać na wykonywanych operacjach, więc nie sądzę, żeby to był jakiś poważny problem. Szczególnie dlatego, że nie jest wymagany wpływ wynagrodzenia, tylko można samodzielnie przelać sobie ten tysiąc złotych i to w kawałkach, a obowiązkowa transakcja bezgotówkowa kartą nie ma dolnego limitu - wystarczy raz na miesiąc kupić sobie na przykład batonik.

Jeżeli  chcemy wpłacić do Millennium nieco wyższą kwotę, musimy uważać na dzienny limit transakcji w wysokości 5000 zł, który powiększymy maksymalnie do 50 tys. zł po wizycie w placówce banku i weryfikacji dowodu tożsamości.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE I LOKATA MOBILNA

Wspomniałem o tym limicie nie bez przyczyny, ponieważ do Konta 360° możemy dołożyć konto oszczędnościowe z relatywnie atrakcyjnym oprocentowaniem 3% w skali roku (do 100 tys. zł; 2,6% powyżej 100 tys. zł). Stawka promocyjna obowiązuje przez 92 dni od otwarcia konta (oferta ważna do 29 sierpnia br.).

Oprócz tego nowy klient ma prawo założyć trzymiesięczną lokatę mobilną na 3,25% (od 500 zł do 10 tys. zł).

Po ostatniej obniżce w Banku Smart Bank Millennium wydaje się mocno konkurencyjny dla tego pierwszego, zwłaszcza, że procenty da się "podkręcić" lokatą mobilną i na dodatek możemy zbierać bonusy za transakcje BLIK-iem i kartą.

Podsumowując - za spełnienie dość banalnych warunków otrzymujemy niezłą premię (szczególnie atrakcyjna jest ta za płatności BLIK - aż 10% zwrotu) wraz z solidnym kontem oszczędnościowym i lokatą mobilną.