niedziela, 29 lipca 2018

Gwarantowane 250 zł na zakupy w Biedronce + szansa na 250 tys. zł i smartfony za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Wystartowała nowa, ciekawa promocja Citibanku.

Tym razem za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków bank oferuje gwarantowane 250 zł na zakupy w Biedronce wraz z szansą na rekordową wygraną w konkursie z nagrodą główną w wysokości aż 250 tys. zł oraz telefonami Samsung Galaxy A6 Dual  2018 (SM-A600F) o wartości rynkowej ok. 1000 zł (pula 200 sztuk).


Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadają karty kredytowej w Citi co najmniej od 1 czerwca 2015 r.

Wymagany jest dochód minimalny 1200 zł netto i co najmniej 3 miesiące pracy u obecnego pracodawcy/emerytura/renta, a w przypadku zajmujących się działalnością gospodarczą 2 lata jej prowadzenia oraz 2500 zł netto.

Jakie są jej zasady?

1. Najpóźniej do 1 października 2018 r. zarejestruj się w promocji i wpisz w formularzu rejestracyjnym swoje własne hasło reklamowe dla karty Citi Simplicity (maksymalnie 160 znaków).

Hasło wpisujemy w formularzu rejestracyjnym u góry.


2. Następnie skontaktuje się z Tobą konsultant bank, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Za jego/jej pośrednictwem złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, wyraź zgodę na przetwarzanie danych oraz marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.

3. Zgodnie z podaną instrukcją przez konsultanta przekaż dokument potwierdzający Twoje dochody.

Na stronie 6. regulaminu znajdziesz załącznik z dokumentami akceptowanymi przez bank.

4. Najpóźniej do końca listopada br. zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku oraz wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości co najmniej tysiąc złotych.

I to tyle.

Gwarantowane 250 zł na zakupy w Biedronce otrzymasz do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Przykładowo - wydajesz kartą 1000 zł w sierpniu i do końca września bank przekazuje Ci wiadomością w bankowości internetowej 250 zł na zakupy w Biedronce w formie e-kodu.

Jest to ciąg trzynastu cyfr, który podajemy po zrobieniu zakupów przy kasie. Kod jest do wielokrotnego użytku i ma ważność pół roku.

Spełnienie warunków promocji (łącznie z podaniem hasła reklamowego dla karty) oznacza, że bierzesz udział w konkursie z nagrodami w postaci jednego z dwustu telefonów Samsung Galaxy A6 2018 lub nagrody głównej 250 tys. zł (będzie przelana na podane przez zwycięzcę konto bankowe).

O przyznaniu nagród zadecyduje trzyosobowe jury z Citibanku.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 17 grudnia br., a zwycięzcy będą poinformowani o przyznanych nagrodach i sposobie ich odbioru najpóźniej do  16 stycznia 2019 r. (SMS-em oraz przez wiadomość w bankowości internetowej).

Regulamin oferty i konkursu.

Co do samej karty kredytowej Citi Simplicity - jest ona całkowicie darmowa, o ile spłacamy w terminie całość zadłużenia (kwota widoczna na wyciągu przekazywanym przez bank).

Co więcej, po spełnieniu warunków i otrzymaniu premii, możemy zawnioskować o zamknięcie karty, co najczęściej oznacza propozycję kolejnej promocji ze strony banku, który chce zatrzymać klienta.

Zgarnij gwarantowane 250 zł na zakupy oraz zagraj o 250 tys. zł lub smartfona >>

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany. Zawiera on linki afiliacyjne, czyli za założone przez Was karty kredytowe otrzymam wynagrodzenie. Z góry dziękuję za skorzystanie z moich linków!

Przy składaniu wniosku o kartę konsultant może oferować dodatkowe, płatne usługi. Jeśli ich nie potrzebujecie, nie ma sensu ich aktywować.

Uwaga! Jeśli nie macie w sonie odpowiedniej dyscypliny i lubicie się zadłużać, lepiej nie korzystajcie z tego produktu bankowego.

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych.

Regulamin kart kredytowych Citibanku.

Uważam, że ta promocja jest całkiem interesująca, ponieważ łatwo spełnimy warunki do otrzymania 250 zł na zakupy w Biedronce. Dodatkowo możemy wygrać smartfona, a przy wielkim szczęściu nawet ćwierć miliona złotych.

Zgarnij gwarantowane 250 zł na zakupy w Biedronce i zagraj o ćwierć miliona zł lub smartfona  >>