sobota, 28 lipca 2018

Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium do końca lipca

Wczoraj miała zakończyć się bestsellerowa promocja "Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium". Jednak bank zdecydował, aby przedłużyć przyjmowanie zapisów do końca lipca br., czyli do najbliższego wtorku włącznie.

Przypomnę, że bank oferuje 200 zł premii w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie łatwych warunków, a dodatkowo możemy stale korzystać z konta oszczędnościowego na 2,7% (do 100 tys. zł).


Promocję skierowano do osób, które w dniu jej startu 26 czerwca 2018 r. nie posiadały żadnego produktu banku ani nie korzystały nigdy wcześniej z żadnej promocji w Millennium (dokładna definicja znajduje się w regulaminie).

Zdobycie premii jest bardzo proste.

1. Najpóźniej do wtorku 31 lipca br. (włącznie) złóż promocyjny wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student i zawrzyj umowę z bankiem do 3 sierpnia br.

Przy wypełnianiu wniosku wyraź zgody marketingowe.


2. Aby otrzymać 200 zł premii, zapewnij sobie w sierpniu i wrześniu wpływy minimum 1 000 zł na konto założone w promocji oraz wykonaj w obydwu miesiącach po jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem.

I to już wszystko,

Wspomniany tysiąc złotych może być nawet w postaci przelewu/przelewów z Twojego konta w innym banku.

3. W zamian bank przeleje na Twoje konto otwarte w promocji 200 zł premii, najpóźniej do 15 października br.

Załóż konto w Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł >>

Konto 360° jest bezpłatne pod warunkiem, że w danym miesiącu wpłynie na nie co najmniej 1 000 zł i wykonasz jedną transakcje kartą lub Blikiem. W takim razie spełniając warunki bezpłatności konta automatycznie kwalifikujesz się do otrzymania premii 200 zł.

Jeśli nie spełnisz tych warunków, zapłacisz łącznie 15 zł za dany miesiąc. Poza tym przy składaniu wniosku o konto lepiej nie zaznaczaj dodatkowych ubezpieczeń, o ile nie są one Tobie naprawdę potrzebne.

Konto 360° Student przygotowano dla osób w wieku 18-26 lat (nie trzeba być studentem). W tym przypadku z opłat miesięcznych zwalnia jedna transakcja kartą lub Blikiem.

Regulamin promocji.

Taryfa opłat i prowizji Banku Millennium.

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany. Natomiast znajdziecie w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta i spełnienie warunków promocji, Z góry dziękuję!


2,7% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM PROFIT

Dużym plusem Millennium jest Konto Oszczędnościowe Profit na 2,7% (do 100 tys. zł).

Mechanizm promocji w banku powoduje, że możemy cieszyć się cały czas tym oprocentowaniem, a nie przez ograniczony okres, jak to zwykle bywa w innych bankach.

Obecna promocja konta oszczędnościowego trwa do 25 sierpnia br.

Jeżeli zostaną zachowane takie same warunki jak w poprzednich ośmiu edycjach, wystarczy "wyczyścić" konta w Millennium do piątku 24 sierpnia i wrócić po weekendzie, aby nadal korzystać z 2,7%.

Jak to wygląda bardziej szczegółowo?

Załóżmy, że otwierasz teraz konto osobiste i oszczędnościowe, na którym pierwsze środki pojawiają się w poniedziałek 6 sierpnia br.

W tym przypadku Twój indywidualny okres promocyjnego oprocentowania 2,7% trwa 92 dni do 6 listopada br.

Natomiast w międzyczasie skończy się 9. edycja promocji konta oszczędnościowego w dniu 25 sierpnia.

Jeśli przyjmiemy, że bank tradycyjnie uruchomi kolejną edycję od 26 sierpnia, a Ty wycofasz środki z banku 24 sierpnia i wrócisz z nimi 27 sierpnia, to do 6 listopada masz 2,7% w 9. edycji promocji, a od 7 listopada do 27 listopada wchodzisz do 10. edycji.

Manewr powtarzamy, dopóki bank oferuje podobne warunki.

PODSUMOWANIE

Moim zdaniem premia jest bardzo łatwa do zdobycia i na dodatek w najbardziej pożądanej gotówce.

Wcześniej Millennium oferowało nieco mniej - sam na przykład zgarnąłem w maju 150 zł w podobnej akcji:


Dlatego dwie stówki to całkiem okazała suma za takie warunki do spełnienia. Dodatkowo korzystamy z przyzwoicie oprocentowanego konta oszczędnościowego z regularnie powracającym podwyższonym oprocentowaniem.

A jeśli ktoś chce tylko zgarnąć samą premię, może po prostu po jej otrzymaniu zamknąć konto, zlecając odpowiednią dyspozycję po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Załóż konto w Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł >>