piątek, 11 sierpnia 2017

150 zł za otwarcie konta w Banku Millennium oraz 200 zł za program poleceń

Dziś ruszyła nowa promocja w Banku Millennium, w której w prosty sposób możemy zyskać 150 zł. Wystarczy otworzyć konto i zapewnić na nie dwa wpływy po 1000 zł oraz wykonać dwie transakcje kartą debetową lub BLIK-iem.

Premia składa się z 50 zł w gotówce oraz 100 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach Rossmann. Oprócz tego uczestnik może zarobić kolejne 200 zł w programie poleceń.


W promocji ma prawo wziąć udział osoba, która nie była klientem banku po 1 kwietnia 2015 r. Co więcej, wyklucza z niej posiadanie jakichkolwiek produktów Millennium, a nawet złożenie wniosku o otwarcie konta bez finalizacji umowy.

Zasady są bardzo proste:

1. Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student najpóźniej do końca sierpnia br.

Umowę zawieramy za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.


Zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank organizatorowi danych dotyczących promocji.

2. Najpóźniej do 4 września br. otwórz konto razem z kartą debetową.

3. We wrześniu oraz październiku br. zapewnij sobie wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł (może to być nawet przelew z własnego konta w innym banku) oraz w obydwu miesiącach wykonaj przynajmniej po jednej transakcji kartą debetową lub BLIK-iem.

4. Do 20 listopada br. otrzymasz wiadomość mailową o przyznaniu premii.

5. Do 30 listopada br. masz czas, aby podać dane potrzebne do przekazania bonusów.

6. Wysyłka kart podarunkowych do Rossmanna oraz przelew 50 zł premii nastąpi najpóźniej do 15 grudnia br.

Kolejne 200 zł można zarobić w programie poleceń.  Po rejestracji na stronie promocji należy w tym celu wygenerować specjalny kod, który musi wpisać osoba polecona. Za każdego poleconego otrzymasz 50 zł, jeśli spełni on wymogi promocji, czyli wpływy po 1000 zł we wrześniu i październiku oraz po co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. Maksymalnie można polecić cztery osoby.

Regulamin promocji.

Regulamin konta.

Tabela opłat i prowizji.

Przypomnę, że Konto 360° jest bezpłatne pod warunkiem wpływu minimum 1000 zł miesięcznie oraz wykonania w miesiącu przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub BLIK-iem. W przypadku Konta 360° Student przeznaczonego dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub BLIK-iem.

Bank Millennium posiada też dobrą ofertę dla oszczędzających, czyli Konto Oszczędnościowe Profit na 2,5% (przez 92 dni, do 100 tys. zł, dla nadwyżki ponad 100 tys. zł 1,7%).