poniedziałek, 21 marca 2016

Proste 120 zł premii + darmowy ROR na 4% i bezpłatna karta w BZWBK

Co powiecie na 120 zł premii za otwarcie bezpłatnego ROR-a płacącego 4% z darmową kartą debetową ?

Uwaga! Możecie wziąć udział w promocji tylko do 20 kwietnia włącznie. Zostały ostatnie godziny na rejestrację i wypełnienie wniosku.

Myślę, że brzmi zachęcająco i dlatego zdecydowałem się na opisanie powracającej promocji banku BZ WBK.


Z promocji wykluczono osoby, które posiadają lub posiadały złotówkowe konto w BZ WBK po 15 sierpnia 2015 r.

Uwaga! To nie jest artykuł sponsorowany. Otrzymam jedynie wynagrodzenie za założone przez Was konta w promocji. Z góry dziękuję!

120 ZŁ + DARMOWY ROR NA 4% + BEZPŁATNA KARTA

Warunki są bardzo proste.

1. Rejestrujemy się w aplikacji na specjalnie dedykowanej stronie.

>>> Załóż darmowy ROR na 4% i odbierz 120 zł premii <<<


Tu wystarczy wyrazić tylko jedną zgodę marketingową, tę u góry.


2. Na nasz adres mailowy przychodzi wiadomość od organizatora z adresu noreply@bankzpremia.pl o tytule "Godne Polecenia 4% z premią! Aktywacja profilu" (sprawdźcie wszystkie foldery poczty). W środku znajduje się specjalny link, w który należy kliknąć, aby aktywować nasz profil. Następnie, zanim przeniesiemy się na stronę banku po kliknięciu w czerwony przycisk, powinniśmy przygotować:


Przy wypełnianiu wniosku musimy wyrazić trzy istotne zgody:

a) na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie promocji;
b) na przetwarzanie danych do celów marketingowych;
c) na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Najlepiej później sprawdzić po założeniu konta, czy wszystko jest OK, ponieważ w poprzedniej edycji trafiły się pojedyncze wnioski, które w banku nie zapisały się prawidłowo.

3. Aktywujemy konto przy pomocy przelewu weryfikującego z innego banku lub przez kuriera.

Uwaga! Przy poprzedniej promocji zdarzały się przypadki, że odrzucano przelew z powodu niezgodności danych, jeśli różniły się one choćby minimalnie od tych ze składanego wniosku. Dlatego w razie wątpliwości co do zgodności danych z przelewu weryfikacyjnego z tymi z wypełnianego wniosku bezpieczniejszą opcją jest kurier.

4. Zapewniamy sobie na Koncie Godnego Polecenia wpływy po 800 zł w kwietniu, maju i czerwca - liczy się data księgowania w BZ WBK.

Może to być przelew własny z innego banku.

5. Do 25 lipca organizator powiadomi nas o przyznaniu premii. Będziemy mieli wtedy czas do końca lipca, aby zalogować się na stronie organizatora i wypełnić swoje dane. Premia zostanie wypłacona na Konto Godne Polecenia założone w promocji do 24 sierpnia br. Premia jest zwolniona z podatku.

Regulamin promocji.;
Taryfa Opłat i Prowizji w BZ WBK.
Regulamin promocji "Konto na 4%".
Regulamin kont w BZ WBK.


KALENDARIUM PROMOCJI


DODATKOWY BONUS 20 ZŁ ZA BLIK [do 17 kwietnia]

Oprócz tego BZ WBK prowadzi akcję promocyjną, w której premiuje 3 transakcje o łącznej wartości  minimum 30 zł wykonane przez BLIK bonusem w wysokości 20 zł. Tu jednak obowiązują pewne ograniczenia - transakcje należy wykonać do 17 kwietnia br., a bank przyzna 2500 takich premii. Bonus zostanie przelany na konto do 15 maja br. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie banku.

CZY TO SIĘ OPŁACA?

Moim zdaniem w obecnych warunkach jest to bardzo dobra oferta dla osób, które nie są wykluczone z udziału w promocji.

W pakiecie otrzymujemy bezpłatny ROR na 4% (oprocentowanie gwarantowane aż do 30 czerwca 2017 r.), darmową kartę debetową (gwarancja bezpłatności do 30 czerwca 2017 r.) z bezpłatnymi wypłatami we wszystkich bankomatach w Polsce oraz solidny bonus 120 zł  Jak założyć trzy ROR-y z oprocentowaniem 4%?

Najpierw zakładamy pierwszy rachunek przez link promocyjny z bonusem 120 zł. Po jego aktywacji składamy kolejne wnioski na stronie banku BZ WBK wybierając opcję otwierania konta przez kuriera (pamiętajcie o zaznaczeniu zgód marketingowych, do dodatkowych kont nie trzeba zamawiać kart). W ten sposób możemy na tych rachunkach trzymać łącznie do 12 tys. zł na 4% bez ponoszenia żadnych opłat.

Co istotne, nie trzeba spełniać jakichś skomplikowanych warunków - wykonanie trzech przelewów po 800 złotych to naprawdę niewielki wysiłek w porównaniu do większości innych promocji, a premia wcale nie jest taka mała.
.
>>> Załóż darmowy ROR na 4% i odbierz 120 zł premii <<<