czwartek, 26 marca 2015

Kolejny bank rozdaje pieniądze, czyli 55 zł bonusu w Banku Millennium

W ostatnim okresie obrodziło w promocje bankowe i klienci mogą się tylko z tego cieszyć. Tym razem do gry dołącza Bank Millennium - do zdobycia mamy 55 zł premii, a jedynym ograniczeniem uczestnictwa w promocji jest fakt, żeby w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadać żadnego produktu w banku i nie być pełnomocnikiem żadnego rachunku.


Premia jest zwolniona z podatku.

Jak zdobyć bonus?

1. Zarejestruj się na stronie promocji klikając w ten link.

Należy podać tam swój adres e-mailowy, na który przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym oraz zaakceptować regulamin promocji. Co ciekawe, nie trzeba wyrażać pozostałych zgód na przetwarzanie danych do celów marketingowych. Jeśli chcesz założyć wnioski dla kilku osób z rodziny, musisz za każdym razem podawać inny adres mailowy. Wnioski będą przyjmowane najpóźniej do 17 24 kwietnia br.

2. Po kliknięciu w różowy prostokąt z napisem "zarejestruj się" otrzymujemy mailową wiadomość z linkiem aktywującym nasz profil w promocji - w adresie w polu nadawca widnieje "noreply@bankzpremia.pl", a w tytule wiadomości zobaczymy "Konto z Premią - aktywacja konta". Czasem taka korespondencja trafia do folderu spam. Proszę to sprawdzić, jeśli e-mail nie przyjdzie zaraz po naszej rejestracji.

Co dalej?


3. W mailu znajdziemy link, który należy kliknąć i przenosimy się na stronę, z której przejdziemy do wypełniania wniosku o Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium. Tradycyjnie będziemy potrzebować do tego nr dowodu osobistego, nr PESEL, adres zameldowania i nr telefonu komórkowego.

4. Po złożeniu wniosku otrzymujemy maila potwierdzającego z banku i  musimy aktywować konto. Najprościej robi się to przelewem z innego banku. Można jednak także wybrać kuriera lub osobistą wizytę w oddziale banku.

5. W ciągu 14 dni na nasz adres korespondencyjny zostanie przysłana karta debetowa do konta.

Jak otrzymać premię?

1. Do 21 maja 2015 r. na nowo otwarte Konto 360° lub Konto 360° Student musi wpłynąć co najmniej 500 zł (pieniądze można od razu wypłacić) oraz należy wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową kartą w sklepie stacjonarnym.

Czy są to wygórowane warunki?

Absolutnie nie.


Jeśli nam się konto nie spodoba, będziemy mogli je po promocji po prostu zamknąć - bank informuje, że można to zrobić online (po miesięcznym okresie wypowiedzenia rachunek jest zamknięty).

Organizator promocji zobowiązuje się, że jeśli spełnimy warunki, to on do dnia 9 czerwca 2015 r. powiadomi nas o premii mailowo. Wypłaci ją na wskazany przez nas rachunek bankowy do 16 czerwca 2015 r.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Generalnie Konto 360° posiada kilka plusów i reklamuje się je licznymi zerami:


Na dodatek możemy sobie także otworzyć konto oszczędnościowe z relatywnie przyzwoitym oprocentowaniem 3% (przez pierwsze trzy miesiące) do kwoty 50 tys. zł (2,6% w zakresie 50-100 tys. zł oraz 2,5% od 100 tys. zł).

Jednak niestety kryje ono parę haczyków.

Aby konto pozostało darmowe, musi na nie wpłynąć co miesiąc w sumie minimum 1000 zł i należy wykonać co najmniej jedną transakcję kartą miesięcznie. Brak spełnienia obydwu tych warunków oznacza opłatę 8 zł miesięcznie - więcej w cenniku banku.

W wersji konta Student warunki są lżejsze - z opłaty zwalnia jedna transakcja kartą miesięcznie.

Co ważne, bank domyślnie włącza z automatu płatne ubezpieczenie karty "Bezpieczna karta" kosztujące 2,99 zł miesięcznie. Jeśli nie chcemy z niego korzystać, trzeba zadzwonić na infolinię, albo wybrać się do oddziału.

Podobnie uruchamia przez rok darmowy pakiet "Bezpłatni pomocni". Może się kiedyś przydać - więcej tutaj.