czwartek, 25 września 2014

Lokata Start 5% z premią 60 zł. Do wygrania iPhone 6

Zgodnie z obietnicą złożoną przeze mnie na początku września jeszcze w tym samym miesiącu pojawia się kolejna promocja lokaty z bonusem.

Tym razem do gry wchodzi Meritum Bank, który wraz z Comperią oferuje swoją lokatę powitalną w nowym wydaniu.

Teraz Lokata Start nie tylko płaci 5% w skali roku, ale na dodatek bez problemu możesz uzyskać bonus 60 zł oraz zagrać o najnowszego iPhone'a 6.


Najkrócej mówiąc - promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Meritum Banku, którzy założą dwumiesięczną Lokatę Start oprocentowaną 5% w skali roku oraz darmowe konto osobiste. W zamian otrzymasz 55 zł premii. Dodatkowo osoby, które ściągną aplikację mobilną banku i za jej pomocą wykonają dowolny darmowy przelew dostaną kolejne 5 zł.  Wreszcie uczestnicy promocji mogą wziąć udział w zabawie, w której najszybsi zdobędą jeden z pięciu iPhone'ów 6.

A teraz pora na szczegóły.


1. Promocję skierowano wyłącznie do nowych klientów Meritum Banku (za takich uważa się osoby, które nie miały konta w Meritum Banku po 1 października 2013 r.).

2.  Każdy uczestnik może założyć tylko jedną Lokatę Start i co ważne, podobnie tylko raz można wykorzystać podawany przy rejestracji e-mail oraz konto zewnętrzne, z którego zasilasz lokatę. Wszystko odbywa się online, czyli nie można na przykład wysłać pieniędzy z poczty.

3. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł, a maksymalna 10 000 zł.

4.  Lokata trwa dwa miesiące, a jej zerwanie przed upływem tego terminu oznacza utratę całości naliczonych odsetek.

5. Razem z lokatą otwierasz bezpłatne Proste Konto Osobiste: 0 zł za prowadzenie, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę i darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce. Na to konto wpłynie 55 zł premii.

6. Warunkiem uzyskania premii 55 zł jest utrzymanie salda minimum 1000 zł na lokacie lub dowolnym rachunku bankowym w Meritum Banku do dnia 3 grudnia, a więc szczególnie powinny uważać osoby, które zakładają lokaty przed 3 października, aby przypilnować wysokość tego salda w banku do 3 grudnia (najprościej zostawić minimum tysiąc na koncie po zakończeniu lokaty).

Premię wysyła przelewem współorganizator akcji Comperia najpóźniej do dnia 24 grudnia 2014 r. Nie płacimy za nią żadnego dodatkowego podatku.

Uwaga! Ważne!

Do 10 grudnia Comperia przyśle uczestnikom promocji maila z linkiem aktywacyjnym. Należy kliknąć link i wtedy przeniesiesz się na stronę internetową, na której będzie trzeba uzupełnić dane: imię i nazwisko, nr rachunku otwartego w ramach promocji w Meritum Banku oraz adres zamieszkania. Organizator zastrzega, że masz na to pięć dni roboczych od otrzymania maila.

Czasem tego typu korespondencja ląduje w folderze spam. Dlatego na początku grudnia proszę dokładniej sprawdzać skrzynkę pocztową.

7. Promocja potrwa do końca października, ale organizator zastrzega sobie prawo do przerwania jej wcześniej, jeśli zainteresowanie ofertą będzie bardzo duże. W takich akcjach zwykle określa się pewien budżet.

8. Wszyscy, którzy ściągną sobie aplikację mobilną banku i wykonają za jej pomocą dowolny przelew do 3 grudnia 2014 r., otrzymają dodatkowe 5 zł premii, która zostanie wypłacona razem z bonusem 55 zł.

9. Oprócz nagrody finansowej uczestnicy promocji mają szansę na wygraną najnowszego iPhone'a 6.

Pomiędzy 17 listopada a 17 grudnia 2014 r. bank poinformuje o możliwości założenia  „Lokaty na Czas” (prawdopodobnie sms-em).

Kto otrzyma jeden z pięciu iPhone'ów 6 z 16 GB pamięci?

Najszybsi, którzy założą tę lokatę. W przypadku jednakowego czasu decydować będzie wysokość lokaty.

Należy ją posiadać co najmniej miesiąc, a zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do końca 2014 roku.

Jeszcze raz cały proces szczegółowo omówiono na poniższym nagraniu wideo (instrukcja zaczyna się od 1:40).
 


Regulamin promocji.
Pozostałe regulaminy.

ILE KONKRETNIE ZAROBIĘ NA LOKACIE Z PREMIĄ?

Zamiast opowiadać, przedstawię liczby (oprócz standardowych odsetek doliczam 60 zł premii):


Rozumiem też narzekania osób, które posiadają zdecydowanie większe kwoty i na dodatek już otworzyły konto w Meritum Banku. W takim przypadku odsyłam do wrześniowego zestawu lokat. Co więcej, w tym tygodniu nową propozycję znajdziecie także w Meritum Banku: 4% na Lokacie Extra na dwa lub pięć miesięcy (min. 1000, maksimum 100 000 zł, nowe środki).

Osobiście uważam tę promocję za atrakcyjną, szczególnie dla tych, którzy szanują każdy grosz. Poza tym konto w Meritum jest faktycznie za darmo bez żadnych gwiazdek i przez te dwa lata, które je posiadam, nie odnotowałem żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

Dlatego zachęcam wszystkich przynajmniej do zastanowienia się nad tą propozycją.