poniedziałek, 21 listopada 2016

100 zł premii lub 360 zł zwrotu za zakupy w Banku Millennium

Dawno na blogu nie opisywałem żadnej promocji, a w Banku Millennium trwają dwie równocześnie. Poza tym bank nadal oferuje solidnie oprocentowane konto oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł) oraz trzymiesięczną lokatę mobilną na 3% (do 10 tys. zł), więc tym bardziej warto im się przyjrzeć.

100 ZŁ ZA OTWARCIE KONTA I 50 ZŁ ZA POLECENIE

We wspólnej akcji Agory i banku możemy w łatwy sposób zyskać 100 zł za otwarcie Konta 360° oraz dodatkowe 50 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomym.

Z promocji wykluczono wszystkie osoby, które posiadały lub posiadają jakikolwiek produkt w Banku Millennium od 1 kwietnia 2015 r.


Co należy zrobić?

1. Do 9 grudnia br. zarejestruj się w promocji - link do rejestracji.

Podajemy imię, nazwisko i adres mailowy. Pod spodem zaznaczamy co najmniej jedną zgodę - akceptację regulaminu:


2. Na podany w rejestracji adres przyjdzie wiadomość z linkiem, w który klikamy, aby potwierdzić udział w akcji i złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student z kartą debetową. Mamy czas na zawarcie umowy z bankiem do 13 grudnia br.

Uwaga! Przy składaniu wniosku trzeba wyrazić zgody marketingowe dla banku oraz na przekazanie przez bank danych osobowych organizatorowi promocji.

3. W styczniu i lutym 2017 r. zasilamy konto kwotą minimum 1000 zł oraz w obydwu miesiącach wykonujemy co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub BLIK-iem.

Najpóźniej do 20 marca 2017 r. organizator przesyła mailem wiadomość o przyznaniu premii 100 zł, a następnie do 24 marca mamy czas na zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych konta, na które zostanie przelany bonus. Bank prześle pieniądze do końca marca 2017 r.

>>> Zarejestruj się w promocji

Polecaj konto i zarabiaj

Jeżeli weźmiemy udział w promocji z bonusem 100 zł, możemy dodatkowo zarobić 50 zł za każde polecenie konta innym (maksymalnie 500 zł). W tym celu do 7 grudnia br. należy wygenerować swój unikalny kod na stronie promocji, który następnie zostanie wykorzystany przy rejestracji przez poleconego.

Polecony musi spełnić takie same warunki jak w promocji głównej i wtedy otrzyma 100 zł.

Regulamin promocji.
Regulamin konta.
Tabela opłat i prowizji.

Konto 360°

Podstawowe warunki promocji wydają się bardzo proste i na dodatek w łatwy sposób zapewnimy sobie bezpłatność Konta 360° z darmową kartą debetową - wystarczą wpływy 1000 zł miesięcznie (może być przelew własny z innego banku) i co najmniej jedna transakcja kartą lub BLIK-iem.

W wariancie Konto 360° Student wpływy nie są wymagane.

Nie można o nich zapomnieć, ponieważ w przeciwnym razie bank obciąży nas opłatą 15 zł.

Poza tym warto wyłączyć zbędne ubezpieczenia.

Jaka jest wada promocji Agory?

Nie da jej się połączyć z akcją banku "Zyskaj 360 zł", w której otrzymujemy zwrot za transakcje kartą debetową i BLIK-iem.

ZYSKAJ 360 ZŁ W BANKU MILLENNIUM

W sumie stówę z Agory łatwo zdobyć, a głównym problemem jest długa i restrykcyjna karencja - od 1 kwietnia 2015 r. nie tylko nie można być klientem banku, ale wyklucza się osoby, które choćby składały jakiś wniosek w Millennium.

Łagodniejsze warunki obowiązują w czwartej edycji akcji "Zyskaj 360 zł" - wyklucza się z niej klientów, którzy posiadali lub posiadają ROR/konto techniczne po 31 sierpnia 2015 r.

Jeżeli do 5 grudnia br. założymy Konto 360° lub Konto 360° Student, przez kolejne 6 miesięcy będziemy otrzymywali zwrot 2% za transakcje kartą debetową oraz zwrot 5% za transakcje BLIK-iem.

W obydwu przypadkach limit maksymalny zwrotu wynosi 30 zł miesięcznie, czyli przez pół roku wszystkie zakupy kartą do 1500 zł miesięcznie będą tańsze o 2%, a zakupy BLIK-iem do 600 zł miesięcznie o 5%.

>>> Załóż konto i zarabiaj


Jakie są wymagania banku?

1. Przy wypełnianiu wniosku o konto należy wyrazić zgody marketingowe.

2. Zapewnić na Konto 360° co najmniej 1000 zł wpływów miesięcznie.

3. Wykonać minimum raz miesięcznie transakcję kartą debetową.

4. Co najmniej raz na miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej.

Regulamin promocji.

PODSUMOWANIE

W akcji Agory łatwo zarobimy stówę i ewentualnie kolejne pieniądze za poleconych.

>>> Link do rejestracji w promocji.

W promocji samego banku "Zyskaj 360 zł" będziemy zarabiali na zakupach, czyli przyda się ona aktywnemu użytkownikowi

>>> Link do założenia konta.

Szkoda, że nie da się ich połączyć.

Na koniec zauważmy, że ostatnio spadło oprocentowanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima (do 2,3%) oraz w Lion's Banku (do 2,4%). Dlatego wzrosła relatywna atrakcyjność konta oszczędnościowego w Millennium - otwierający Konto 360° przez 92 dni od wpłynięcia pierwszych środków będą mieli 2,7% (do 100 tys. zł).

Więcej ciekawych kont i lokat znajdziecie w comiesięcznym zestawieniu - między innymi jest tam opcja ulokowania 10 tys. zł na ponad 5% (Comperia Bonus 7).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...