poniedziałek, 21 listopada 2016

100 zł premii lub 360 zł zwrotu za zakupy w Banku Millennium

Dawno na blogu nie opisywałem żadnej promocji, a w Banku Millennium trwają dwie równocześnie. Poza tym bank nadal oferuje solidnie oprocentowane konto oszczędnościowe na 2,7% (do 100 tys. zł) oraz trzymiesięczną lokatę mobilną na 3% (do 10 tys. zł), więc tym bardziej warto im się przyjrzeć.

100 ZŁ ZA OTWARCIE KONTA I 50 ZŁ ZA POLECENIE

We wspólnej akcji Agory i banku możemy w łatwy sposób zyskać 100 zł za otwarcie Konta 360° oraz dodatkowe 50 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomym.

Z promocji wykluczono wszystkie osoby, które posiadały lub posiadają jakikolwiek produkt w Banku Millennium od 1 kwietnia 2015 r.


Co należy zrobić?

1. Do 9 grudnia br. zarejestruj się w promocji [PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Podajemy imię, nazwisko i adres mailowy. Pod spodem zaznaczamy co najmniej jedną zgodę - akceptację regulaminu:


2. Na podany w rejestracji adres przyjdzie wiadomość z linkiem, w który klikamy, aby potwierdzić udział w akcji i złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student z kartą debetową. Mamy czas na zawarcie umowy z bankiem do 13 grudnia br.

Uwaga! Przy składaniu wniosku trzeba wyrazić zgody marketingowe dla banku oraz na przekazanie przez bank danych osobowych organizatorowi promocji.

3. W styczniu i lutym 2017 r. zasilamy konto kwotą minimum 1000 zł oraz w obydwu miesiącach wykonujemy co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub BLIK-iem.

Najpóźniej do 20 marca 2017 r. organizator przesyła mailem wiadomość o przyznaniu premii 100 zł, a następnie do 24 marca mamy czas na zalogowanie się na stronie promocji i podanie danych konta, na które zostanie przelany bonus. Bank prześle pieniądze do końca marca 2017 r.

>>> Zarejestruj się w promocji

Polecaj konto i zarabiaj

Jeżeli weźmiemy udział w promocji z bonusem 100 zł, możemy dodatkowo zarobić 50 zł za każde polecenie konta innym (maksymalnie 500 zł). W tym celu do 7 grudnia br. należy wygenerować swój unikalny kod na stronie promocji, który następnie zostanie wykorzystany przy rejestracji przez poleconego.

Polecony musi spełnić takie same warunki jak w promocji głównej i wtedy otrzyma 100 zł.

Regulamin promocji.
Regulamin konta.
Tabela opłat i prowizji.

Konto 360°

Podstawowe warunki promocji wydają się bardzo proste i na dodatek w łatwy sposób zapewnimy sobie bezpłatność Konta 360° z darmową kartą debetową - wystarczą wpływy 1000 zł miesięcznie (może być przelew własny z innego banku) i co najmniej jedna transakcja kartą lub BLIK-iem.

W wariancie Konto 360° Student wpływy nie są wymagane.

Nie można o nich zapomnieć, ponieważ w przeciwnym razie bank obciąży nas opłatą 15 zł.

Poza tym warto wyłączyć zbędne ubezpieczenia.

Jaka jest wada promocji Agory?

Nie da jej się połączyć z akcją banku "Zyskaj 360 zł", w której otrzymujemy zwrot za transakcje kartą debetową i BLIK-iem.

ZYSKAJ 360 ZŁ W BANKU MILLENNIUM

W sumie stówę z Agory łatwo zdobyć, a głównym problemem jest długa i restrykcyjna karencja - od 1 kwietnia 2015 r. nie tylko nie można być klientem banku, ale wyklucza się osoby, które choćby składały jakiś wniosek w Millennium.

Łagodniejsze warunki obowiązują w czwartej edycji akcji "Zyskaj 360 zł" - wyklucza się z niej klientów, którzy posiadali lub posiadają ROR/konto techniczne po 31 sierpnia 2015 r.

Jeżeli do 5 grudnia br. założymy Konto 360° lub Konto 360° Student, przez kolejne 6 miesięcy będziemy otrzymywali zwrot 2% za transakcje kartą debetową oraz zwrot 5% za transakcje BLIK-iem.

W obydwu przypadkach limit maksymalny zwrotu wynosi 30 zł miesięcznie, czyli przez pół roku wszystkie zakupy kartą do 1500 zł miesięcznie będą tańsze o 2%, a zakupy BLIK-iem do 600 zł miesięcznie o 5%.

>>> Załóż konto i zarabiaj


Jakie są wymagania banku?

1. Przy wypełnianiu wniosku o konto należy wyrazić zgody marketingowe.

2. Zapewnić na Konto 360° co najmniej 1000 zł wpływów miesięcznie.

3. Wykonać minimum raz miesięcznie transakcję kartą debetową.

4. Co najmniej raz na miesiąc zalogować się do aplikacji mobilnej.

Regulamin promocji.

PODSUMOWANIE

W akcji Agory łatwo zarobimy stówę i ewentualnie kolejne pieniądze za poleconych.


W promocji samego banku "Zyskaj 360 zł" będziemy zarabiali na zakupach, czyli przyda się ona aktywnemu użytkownikowi


Szkoda, że nie da się ich połączyć.

Na koniec zauważmy, że ostatnio spadło oprocentowanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima (do 2,3%) oraz w Lion's Banku (do 2,4%). Dlatego wzrosła relatywna atrakcyjność konta oszczędnościowego w Millennium - otwierający Konto 360° przez 92 dni od wpłynięcia pierwszych środków będą mieli 2,7% (do 100 tys. zł).

Więcej ciekawych kont i lokat znajdziecie w comiesięcznym zestawieniu - między innymi jest tam opcja ulokowania 10 tys. zł na ponad 5% (Comperia Bonus 7).