czwartek, 19 stycznia 2012

Karta kredytowa z premią 200 złotych

Co powiecie na kartę kredytową z premią 200 złotych?

Brzmi nieźle? Chyba tak.

Chodzi o promocję na Gruperze znanej nam już z bloga karty kredytowej Citibank World MasterCard.


Zgodnie z regulaminem promocji bonus otrzyma osoba, która spełnia następujące warunki:

1. Jeśli masz min. 21 lat i zatrudnienie w obecnej firmie przez min. 3 m-ce lub min. 25 lat i działalność gospodarczą min. 2 lata.

2. Dochód netto minimum 1200 zł.

3. Wykup kupon za 0 zł.

4. W ciągu 24 godzin od zakupienia kuponu otrzymasz e-maila z linkiem do wniosku o Kartę Kredytową Citibank MasterCard World. Wniosek należy wypełnić do 1 lutego 2012 r. i oczekiwać na kontakt od doradcy Banku Citi Handlowy.

5. Spełnij warunki Regulaminu Promocji „Karta Kredytowa Citibank MasterCard World i 200 zł w prezencie na gruper.pl” – dokonaj min. 1 transakcji bezgotówkowej nową kartą.

6. Bank Citi Handlowy zasili rachunek Twojej nowej karty w kwocie 200 zł nie później niż w następnym miesiącu od daty zaksięgowania pierwszej transakcji.

Zauważmy, że przez pierwsze trzy miesiące karta jest za darmo, a potem staje się płatna 8 złotych na miesiąc, więc jeśli ktoś chce wykorzystać do maksimum bonus musi zamknąć kartę po kwartale.

Poza tym w regulaminie znajduje się taki punkt:

"5. Bank może odmówić udzielenia kredytu w karcie kredytowej bez podania przyczyny." oraz "7. W przypadku negatywnego rozpatrzenia Wniosku o wydanie karty kredytowej Doradca Banku może zaproponować Uczestnikowi Promocji nabycie dowolnego produktu oferowanego przez Bank na standardowych warunkach, gdzie nie przysługuje prawo do zwolnienia z opłat oraz 200 zł w prezencie."

Może to sugerować, że po wykonaniu planu sprzedaży, Citi zacznie wciskać inne produkty bankowe bez karty.

Do sprawdzenia jest jeszcze opcja bezpłatnego regulowania bieżących rachunków kartą (energia elektryczna, media itd.).

Sam program partnerski karty nie wygląda zbyt atrakcyjnie, jeśli chodzi o punkty. Za to jest kilka niezłych rabatów. Poza tym za pierwszą transakcję otrzymasz 1000 punktów zamiennych na nagrody:


W rezultacie możemy stworzyć całkiem przyjemny darmowy zestaw na weekend: wyprawa do kina + 200 złotych na wydatki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...