poniedziałek, 17 czerwca 2019

Nawet 300 zł za założenie konta w Banku Millennium

Po raz kolejny ruszyła promocja Banku Millennium z premią 200 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków. Tym razem bank podbija stawkę i dodatkowo umożliwia zarobienie jeszcze 100 zł osobom, które korzystają ze świadczenia w ramach programu Rodzina 500+.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

W takim razie do zgarnięcia mamy nawet 300 zł. A co więcej - w Millennium możemy stale korzystać z 2,7% na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł)


Kto może wziąć udział w promocji?

Osoby, które w dniu startu promocji (17 czerwca 2019 r.) nie posiadały żadnego konta w Banku Millennium, ani innych jego produktów, w tym kredytów i jednostek uczestnictwa TFI Millennium. Dodatkowo wyklucza się tych, którzy wcześniej brali udział w podobnej promocji na start z premią.

Szczegółową definicję znajdziesz w regulaminie promocji.

200 ZŁ ZA OTWARCIE KONTA

Jak zyskać 200 zł?

1. Najpóźniej do 26 31 lipca 2019 r. złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Zawrzyj umowę z bankiem do końca lipca br. 5 sierpnia br.

Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących. W promocji górny limit wynosi 15 tys. wniosków. Po jego przekroczeniu bank przestanie przyjmować kolejne.


2. Aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (najpóźniej do końca października br.).

3. W sierpniu, wrześniu i październiku zapewnij sobie comiesięcznie wpływy na nowo otwarte konto w wysokości co najmniej 1 000 zł (akceptowane są przelewy własne z konta w innym banku). W każdym z tych miesięcy wykonaj po co najmniej jednej płatności kartą debetową wydaną do promocyjnego konta lub BLIKIEM.

I to wszystko. Jeśli spełnisz te proste warunki, bank wypłaci premię 200 zł na konto otwarte w promocji najpóźniej do końca listopada br.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany. Natomiast zawiera on linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta w tej promocji. Z góry dziękuję!

Przy składaniu wniosku mamy do wyboru Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat).

Konto 360° jest całkowicie bezpłatne, jeżeli w danym miesiącu zanotujemy wpływy na konto minimum 1 000 zł oraz wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM. W takim razie spełniając warunek bezpłatności kwalifikujemy się do otrzymania premii 200 zł.

Natomiast Konto 360° Student wymaga tylko jednej płatności w miesiącu kartą lub BLIK-iem. Aby otrzymać nagrodę w tej promocji, należy pamiętać o wpływach po 1 000 zł w sierpniu, wrześniu i październiku.

Cennik usług Banku Millennium (konta).

Cennik usług Banku Millennium (karty).

100 ZŁ ZA KONTO 360° JUNIOR

Uczestnicy promocji, którzy otworzą w niej "dorosłe" konto, mogą zyskać jeszcze kolejne 100 zł, jeśli korzystają z programu "Rodzina 500+".

Co należy zrobić?

1. Do końca sierpnia br. załóż w bankowości elektronicznej Millennium (Millenet) Konto 360° Junior dla niepełnoletniego dziecka.

2. Najpóźniej do końca sierpnia br. w bankowości elektronicznej Millennium złóż wniosek o otrzymywanie świadczenia "Rodzina 500+" na Konto 360°/360° Student.

3. Do końca października br. przynajmniej raz na Konto 360°/360° Student wpłynie świadczenie "Rodzina 500+".

4. Do końca października br. zasil Konto 360° kwotą minimum 100 zł.

5/ Jeśli posiadaczem Konta 360° jest osoba, która ukończyła 13. rok życia, musi ona dodatkowo do końca października br. wykonać jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

Premia 100 zł zostanie przekazana na konto dorosłego do końca listopada br.

Regulamin promocji.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,7%

Oprócz premii dla nowych do 300 zł możemy stale korzystać z ciągle powtarzającej się promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% (do 100 tys. zł, przez 100 dni, nowe środki).

Konto oszczędnościowe otworzymy samodzielnie w bankowości elektronicznej po założeniu konta osobistego.
PODSUMOWANIE

Łącznie możemy zyskać nawet 300 zł i dodatkowo skorzystać z 2,7% na koncie oszczędnościowym. Jeżeli nie masz obecnie konta w Millennium i nie brałaś/-eś wcześniej udziału w jego promocjach z premiami, warto przetestować bank i przy okazji zgarnąć solidną premię.

Sam dokładnie tak zrobiłem w ubiegłym roku i otrzymałem nieco skromniejszą premię 150 zł:Nadal mam aktywne konto w Millennium, do czego motywuje mnie przede wszystkim stale powracające 2,7% na koncie oszczędnościowym i relatywnie niezłe oprocentowanie walutowych kont oszczędnościowych (1,2% w USD i 0,5% w euro).