środa, 12 czerwca 2019

Proste 150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego + 3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku

Wystartowała trzecia edycja popularnej promocji, w której w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie prostych warunków otrzymamy 150 zł premii. Dodatkowo możemy wybrać jako jedną z korzyści konto oszczędnościowe na 3% (do 20 tys. zł).


Kto może przystąpić do promocji?

Osoba, która po 10 czerwca 2018 r. nie posiadała konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku.

W takim razie z udziału w promocji nie wyklucza samo konto oszczędnościowe, firmowe czy Kantor Walutowy Aliora.

Jakie są zasady promocji?

1. Najpóźniej do 22 lipca br. zarejestruj się na stronie promocji podając swój adres mailowy (wystarczy jedynie zaakceptować regulamin promocji). Następnie złóż wniosek o założenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową.


We wniosku o konto podaj ten sam adres mailowy, co przy rejestracji. Wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie promocji.

2. Najpóźniej w ciągu 30 dni zawrzyj umowę z bankiem o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową.

Sporym plusem jest opcja założenia konta nie tylko standardowo za pośrednictwem kuriera czy wideorozmowy, ale również za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego z innego banku (dane muszą być identyczne).

3. W ciągu 60 dni od zawarcia umowy:

a) aktywuj aplikację mobilną Alior Banku;

b) wybierz co najmniej jedną z korzyści do Konta Jakże Osobistego  - na przykład konto oszczędnościowe na 3% (czym są te korzyści i co możemy wybrać, przeczytasz nieco dalej we wpisie);

c) zapewnij na konto otwarte w promocji wpływy w wysokości minimum 1000 zł (akceptuje się przelew własny z innego banku);

d) wykonaj 3 płatności BLIKIEM lub kartą debetową w placówkach handlowo-usługowych lub w Internecie.

Wyklucza się tu "ułatwiacze" oraz zakłady bukmacherskie czy kasyna (kody MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 i 4900). W skrócie - przejdą wszystkie standardowe zakupy w sklepie, na stacji benzynowej czy restauracji.

Regulamin promocji.

O przyznaniu premii 150 zł za spełnienie warunków promocji powiadomi Cię mailem organizator do końca listopada br. Po otrzymaniu maila mamy 5 dni roboczych na zareagowanie i podanie numeru konta założonego w promocji, na które wpłynie premia. Premia zostanie przelana najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia. Do momentu wypłaty premii nie zamykaj ani konta otwartego w promocji, ani karty debetowej.

Organizatorem promocji jest Bankier/Bonnier Business Polska i doświadczenie uczy, że nie powinno być żadnych problemów z wypłatą premii.

3% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM I INNE KORZYŚCI

Posiadacz Konta Jakże Osobistego może wybrać dwie bezpłatne korzyści. Każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięczne.

Co mamy do wyboru?

1) 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 tys. zł, do końca 2019 r.);

2) nowość - płatności kartą za granicą bez żadnych kosztów przewalutowania (ciekawa opcja na wakacje);

3) zwrot 1% za płatności telefonem (w tym BLIK) - maksymalnie 20 zł miesięcznie;

4) bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;

5) bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą;

6) ubezpieczenie w podróży za granicą;

7) limit w koncie 1000 zł bez odsetek przez 10 dni;

8) pomoc w nagłych wypadkach;

9) pakiet 5 przelewów natychmiastowych;

10) pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS.

Najciekawsze wydają się trzy pierwsze korzyści. Wybieramy je po zalogowaniu się na konto i kliknięciu w jego szczegóły.

Regulamin korzyści do Konta Jakże Osobistego.

ILE KOSZTUJE KONTO JAKŻE OSOBISTE?

Konto Jakże Osobiste jest bezpłatne dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia. Starsi powinni zapewnić na nie raz w miesiącu wpływ w wysokości minimum 1500 zł. W przeciwnym razie zostanie pobrana opłata 10 zł.

Krajowe przelewy Elixir zlecane mobilnie/internetowo są darmowe.

Wydawana do konta karta jest bezpłatna pod warunkiem wykonania nią w danym miesiącu płatności w wysokości min. 300 zł. Jeśli tego nie zrobimy, bank nalicza opłatę 5 zł.

Bankomaty Aliora są darmowe, natomiast wypłata gotówki w pozostałych maszynach kosztuje każdorazowo 2,5 zł (można to obejść wypłacając pieniądze BLIKIEM).

Wyciąg z Taryfy Opłat i Prowizji Alior Banku.

CZY TO SIĘ OPŁACA?

Warunki promocji wydają się bardzo łatwe do spełnienia - instalacja aplikacji mobilnej, 3 transakcje kartą/BLIK-iem oraz wpływ na konto 1000 zł.

Dodatkowo możemy sobie dobrać konto oszczędnościowe na 3% (do 20 tys. zł) oraz zwrot 1% za płatności telefonem lub przydatne w wakacje płatności kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania.

Pierwszym minusem jest wymóg comiesięcznego przelewania sobie na konto z innego banku min. 1500 zł, aby uniknąć opłaty 10 zł (wyjątkiem są osoby do 26. roku życia). Drugim minusem jest konieczność wydania kartą w miesiącu 300 zł (brak obrotu skutkuje opłatą 5 zł). O ile te 1 500 zł to nie jest jakiś poważny problem, ponieważ da się proces zautomatyzować i wpisać przelewy z przyszłą datą, to z wydaniem co miesiąc 300 zł może być nieco trudniej (albo pogodzimy się z kilkoma opłatami po 5 zł obniżającymi nasz zysk z promocji).

Dlatego promocja nie jest idealna, ale na pewno warta zastanowienia się - daję jej cztery gwiazdki na pięć możliwych.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji: