środa, 27 czerwca 2018

Bank Millennium podbija stawkę: łatwe 200 zł w gotówce + 2,7% na koncie oszczędnościowym

Jeżeli do tej pory wstrzymywaliście się z założeniem konta w Banku Millennium, macie dobry powód, aby w końcu to zrobić: 200 zł premii za spełnienie bardzo prostych warunków + powracające 2,7% na koncie oszczędnościowym.


We wcześniejszych promocjach bank oferował w gotówce nieco mniej (ostatnio 100-150 zł), więc miło, że podniósł stawkę.

Sam otrzymałem w maju taki bonus z podobnej akcji w wysokości 150 zł:


Jakie są warunki obecnej promocji?

Bank wyklucza z promocji osoby, które w dniu jej startu posiadają jakiekolwiek produkty Millennium oraz te osoby, które w przeszłości wzięły udział w jakiejkolwiek promocji z bonusami (szczegółowa definicja znajduje się w regulaminie).

Zasady są naprawdę banalnie proste.

1. Najpóźniej do 31 lipca br. (włącznie) złóż promocyjny wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student.

Przy wypełnianiu wniosku należy wyrazić zgody marketingowe.

2. Aby otrzymać 200 zł premii, wystarczy zapewnić sobie w sierpniu i wrześniu wpływy minimum 1000 zł na konto założone w promocji oraz wykonać w obydwu miesiącach po jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem. I to wszystko,

Wspomniany tysiąc złotych może być nawet w postaci przelewu/przelewów z naszego konta w innym banku.

3. W zamian bank przeleje na konto 200 zł premii najpóźniej do 15 października br.

Załóż konto osobiste w Banku Millennium i zgarnij łatwe 200 zł >>

Konto 360° jest bezpłatne pod warunkiem, że w danym miesiącu wpłynie na nie minimum 1000 zł i wykonamy na nim jedną transakcje kartą lub Blikiem, czyli spełniając warunki bezpłatności konta od razu kwalifikujemy się do otrzymania premii 200 zł.

Niespełnienie tych warunków oznacza łączne opłaty 15 zł za dany miesiąc. Poza tym przy składaniu wniosku o konto lepiej nie zaznaczać dodatkowych ubezpieczeń, o ile nie są nam naprawdę potrzebne.

Z kolei Konto 360° Student przeznaczono dla osób w wieku 18-26 lat (nie trzeba być studentem). W tym przypadku z opłat miesięcznych zwalnia jedna transakcja kartą lub Blikiem.

Regulamin promocji.

Taryfa opłat i prowizji Banku Millennium

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany. Natomiast znajdziecie w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta i spełnienie warunków promocji, Z góry dzięki!

2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 100 tys. zł)

Dużym plusem banku jest fakt, że klient może wielokrotnie korzystać z promocji na nowe środki na koncie oszczędnościowym.

Aktualna trwa do 7 lipca, czyli do następnego piątku wystarczy wyczyścić konta w Millennium, aby wziąć udział w kolejnej edycji. Tak przynajmniej system działał do tej pory.

Aby nie bawić się z przelewaniem w te i wewte, sugeruję osobom, które teraz otwierają konto, aby po prostu przelały pierwsze pieniądze do Millennium po 7 lipca.

Aktualizacja 8 lipca

Zgodnie z przewidywaniami bank ponownie zaoferował 2,7% na koncie oszczędnościowym w nowej edycji promocji - szczegóły.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości służę pomocą w komentarzach.

Zgarnij łatwe 200 zł za założenie konta w Millennium >>