środa, 21 lutego 2018

Getin Bank daje 5% zwrotu za zakupy przez pół roku. Do zgarnięcia 180 zł

Po bardzo długiej przerwie w końcu jakąś sensowną promocję zaproponował Getin Bank. Nowi klienci, którzy założą Konto Proste Zasady otrzymają przez pół roku 5% zwrotu za zakupy. W sumie możemy zyskać maksymalnie 180 zł.


Jakie są jej warunki?

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci Getin Banku, którzy nie posiadają i nie posiadali w nim żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 18 lutego 2017 r.

1. Załóż Konto Proste Zasady najpóźniej do 15 kwietnia br.

Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant banku i ustali termin wizyty kuriera z firmy TNT, który przywiezie dokumenty do podpisania.

Przy tym zaznacz zgody na marketing telefoniczny, sms i elektroniczny banku.2. Przez 6 miesięcy licząc od kolejnego miesiąca po założeniu konta ciesz się zwrotem 5% za wszystkie zakupy wykonane kartą debetową lub BLIKiem.

Przykładowo - jeżeli założysz konto w marcu, premiowane zakupy zaczną się w kwietniu i będą trwały do końca września br.

Maksymalny zwrot wynosi 30 zł miesięcznie, czyli w sumie da się zyskać 180 zł. Oznacza to, że wszystkie zakupy do 600 zł miesięcznie będą dla nas tańsze o 5%.

Bank będzie przelewał zwroty na konto co miesiąc do 15. dnia następnego miesiąca.

Przykład: wydajesz kartą i BLIK-iem 600 zł w kwietniu, otrzymujesz zwrot 30 zł najpóźniej do 15 maja.

Regulamin promocji "5% zwrotu na prostych zasadach".

Co istotne, Konto Proste Zasady faktycznie nie wymaga wielkiej gimnastyki od klientów. Wystarczy jedna płatność kartą lub BLIK-iem miesięcznie, aby było ono całkowicie darmowe. W przeciwnym razie zapłacimy 8 zł.

Osoby w wieku do 26 lat są bezwarunkowo zwolnione z opłat.

Wszystkie bankomaty w Polsce są za darmo.

Tabela opłat i prowizji Getin Banku.

Oszczędzający mogą też skorzystać z dwumiesięcznej lokaty mobilnej na 3% (od 500 zł do 10 000 zł) i konta oszczędnościowego na 2,5% (do 200 tys. zł, nowe środki, przez 122 dni, promocja do końca lutego).

Generalnie promocja ze zwrotami za zakupy zapewne cieszyć się będzie dużą popularnością, ponieważ warunki są proste i warto się schylić po te łatwe pieniądze.

Załóż Konto Proste Zasdy i zyskaj do 180 zł >>