czwartek, 4 stycznia 2018

300 zł na zakupy w Biedronce za założenie darmowej karty Citi Simplicity

Wczorajsza promocja z bonem o wartości 150 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka zakończyła się już po kilku godzinach z powodu wyczerpania puli 1000 wniosków. W takim razie wszystkim, którzy nie zdążyli z niej skorzystać, proponuję dziś na osłodę dwa razy większą premię, czyli 300 zł na zakupy w Biedronce.

Za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity i wykonanie nią 10 transakcji na dowolne kwoty dostaniemy właśnie dokładnie taką premię.


Promocję skierowano do osób, które ukończyły co najmniej 21 lat oraz nie były i nie są posiadaczami karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2015 r.

Zasady są bardzo proste.

1. Najpóźniej do 5 lutego 2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy.


2. Zaczekaj na telefon od konsultanta banku.

Standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Jednak czasem przy dużej liczbie składanych wniosków oczekiwanie może się wydłużyć.

W trakcie rozmowy konsultant przekaże dalsze instrukcje, co zrobić, aby zawrzeć umowę o kartę kredytową - głównie chodzi o dokument potwierdzający nasze dochody,

Dla celów tej promocji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

3. W każdym kolejnym z dwóch miesięcy po zawarciu umowy wykonaj po pięć transakcji kartą kredytową.

Można płacić w tradycyjnych, naziemnych placówkach handlowo-usługowych, jak też w Internecie.

Jeżeli umowa będzie miała datę styczniową, powinniśmy wykonywać te transakcje w lutym i marcu.  W tym przypadku bon o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce otrzymasz do końca kwietnia.

Jeżeli natomiast umowa będzie miała datę lutową, transakcje kartą wykonujemy w marcu i kwietniu. W tym wariancie bon na zakupy w Biedronce dostaniesz do końca maja.

4. Przynajmniej raz zaloguj się w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy.

I to wszystko.

Premia w postaci 13-cyfrowego kodu do wykorzystania na zakupach w dowolnym sklepie sieci Biedronka zostanie przysłana przez bank wiadomością w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Kod podajemy w kasie po wykonanych zakupach.

Kod możemy wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania limitu 300 zł. Jest on ważny do końca 2018 r.

O kartę mogą  ubiegać się osoby, które ukończyły 21 lat, pracujące na etacie u obecnego pracodawcy od co najmniej 3 miesięcy  i legitymujące się dochodem co najmniej 1200 zł miesięcznie. Dla prowadzących działalność gospodarczą wymagania są wyższe: wiek minimum 25 lat i co najmniej 2 lata prowadzenia działalności.

Bank akceptuje też inne formy dochodów - więcej szczegółów na ten temat znajduje się w załączniku nr 1 do regulaminu.

Karta Simplicity jest całkowicie darmowa i proponuję nie zamawiać żadnych dodatkowych usług typu CitiPhone.

Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z karty kredytowej, nigdy nie wypłacaj nią pieniędzy z bankomatu i pamiętaj, aby zawsze spłacać całkowite zadłużenie z wyciągu. W takim przypadku będzie ona naprawdę darmowa.

A na kim zarabia bank?

Na tych nierozważnych, którzy nie spłacają całego limitu, tylko zadłużają się.

Dlatego karta kredytowa jest dobrym narzędziem dla osób zdyscyplinowanych.

A czy w ogóle jest ona do czegokolwiek potrzebna i czy nie warto jej zamknąć od razu po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu bonu na zakupy do Biedronki?

Jeżeli w przyszłości zamierzasz zaciągnąć kredyt hipoteczny, karta kredytowa służy jako świetne narzędzie do budowania pozytywnej historii kredytowej, która pozwoli zaciągnąć kredyt hipoteczny na korzystniejszych warunkach. Co najmniej kilka miesięcy przed wystąpieniem o taki kredyt należy zamknąć kartę kredytową, aby nie zmniejszała nam ona zdolności kredytowej. Dlatego lepiej działać trochę wcześniej.

Załóż darmową kartę kredytową Citi Simplicity i zgarnij 300 zł na zakupy w Biedronce >>

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji.

Taryfa opłat i prowizji kart kredytowych Citibanku.