środa, 4 października 2017

Zgarnij 150 zł do wydania na Allegro za założenie konta w Banku Millennium

Jeżeli czekaliście z założeniem konta w Banku Millennium na prostą promocję z solidnym bonusem, to teraz możecie skorzystać z dobrej okazji.

W zamian za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student oraz spełnienie naprawdę łatwych warunków w ramach promocji Money Mania 12 dostaniecie bon o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.

UWAGA! Ta promocja została zakończona. Zapraszam do wzięcia udziału w innych akcjach - na przykład tutaj możemy wycisnąć z banku nawet 1100 zł.

Oprócz tego, nieobowiązkowo, bank oferuje konto oszczędnościowe na 2,5% oraz trzymiesięczną lokatę mobilną również na 2,5%.

Jakie są warunki promocji?

Mogą do niej przystąpić tylko takie osoby, które nie posiadały ani nie dysponowały żadnym rachunkiem w Millennium po 1 kwietnia 2015 r.

1. Zarejestruj się w promocji na stronie organizatora i podaj tam swoje dane oraz zaznacz wymagane zgody.
2. Jeśli bierzesz udział po raz pierwszy w Money Manii, przyjdzie do Ciebie mail z linkiem potwierdzającym rejestrację, w który należy kliknąć. Tym samym wrócisz na stronę organizatora, gdzie należy się zalogować. Tam zobaczysz prostokąt z napisem "wyślij wniosek". Po jego kliknięciu przeniesiesz się na stronę banku, gdzie złożysz wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium wraz z kartą debetową. Pamiętaj, aby Twoje dane były takie same jak na stronie promocji (w tym adres mailowy).

3. Przy wypełnianiu wniosku nie zapomnij, aby wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie promocji oraz na przetwarzanie danych dla celów marketingowych dla banku oraz podmiotów z nim związanych.

Na rejestrację i złożenie wniosku w banku masz czas do końca października br., a na ostateczne zawarcie umowy z bankiem do 6 listopada br.

Aktualizacja 31 października

Organizator przedłużył promocję i możemy rejestrować się do 6 listopada.

Do wyboru jest kurier lub wizyta w oddziale banku.

4. W listopadzie i grudniu zapewnij wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł (może być przelew własny z innego banku) oraz w obydwu tych miesiącach wykonaj przynajmniej po jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem.

I to tyle.

Do 22 stycznia 2018 r. organizator powiadomi Cię mailem o przyznaniu nagrody w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. W tej samej wiadomość znajdzie się bon w postaci kodu.

Bon będzie do wykorzystania przez 180 dni.

KONTO 360° I KONTO 360° STUDENT

Czym różni się Konto 360° od Konta 360° Student?

To pierwsze wymaga, aby w każdym miesiącu wpłynęło na nie 1000 zł i należy wykonać kartą debetową przynajmniej jedną transakcję miesięcznie. W wersji Student przeznaczonej dla osób w wieku 18-26 lat (nie trzeba być studentem) wystarczy tylko jedna transakcja kartą. Jednak dla potrzeb tej promocji wymagany jest wpływ po 1000 zł w listopadzie i grudniu.

Jeśli zapomnimy o spełnianiu warunków, bank naliczy opłatę miesięczną w wysokości 15 zł.

Millennium posiada w swojej ofercie również Konto Oszczędnościowe Profit na 2,5% (do 100 tys. zł, przez 92 dni) oraz trzymiesięczną Lokatę Mobilną na 2,5% (do 10 tys. zł, w "rozszerzonej rzeczywistości"). Dodam, że promocja na 2,5% na koncie oszczędnościowym jest regularnie przedłużana.

Akurat w tym segmencie, czyli kont oszczędnościowych i lokat ostatnio coś drgnęło w górę i wyżej oprocentowane znajdziecie w najnowszym zestawieniu.

Regulamin promocji Money Mania 12.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

PODSUMOWANIE

150 zł do wydania na Allegro w zamian za spełnienie bardzo prostych warunków wygląda na dobrą propozycję.  Zapewnienie sobie wpływu w wysokości tysiąca złotych nie powinno być żadną przeszkodą, ponieważ wystarczy, aby środki zostały zaksięgowane na koncie, a potem można je na przykład wypłacić czy przelać do innego banku.  Po dwukrotnym kupieniu batonika czy gumy do żucia i zapłaceniu kartą lub Blikiem mamy prawo do bonu na Allegro o wartości 150 zł.

Na dodatek promocję uproszczono i nie trzeba nawet pamiętać o późniejszym uzupełnianiu danych, jak to często praktykuje się w innych tego typu akcjach.

Głównym problemem jest fakt, że Bank Millennium aktywnie ubiega się o klientów od dawna i mało kto z zainteresowanych nie założył tam konta do tej pory. Na pewno jest to promocja, którą śmiało możecie wskazać komuś z rodziny lub znajomym poszukującym łatwego w obsłudze konta i przy okazji chcą otrzymać fajny bonus.