wtorek, 24 października 2017

200 zł do Rossmanna za założenie darmowego Nest Konta

Cierpliwi czekający na premię za założenie darmowego Nest Konta mogą zacierać ręce z zadowolenia. Dziś ruszyła promocja, w której możemy otrzymać 200 zł do wydania w drogeriach Rossmann. Na dodatek bonus zostanie przyznany jeszcze przed Bożym Narodzeniem, czyli bardzo się przyda w czasie przedświątecznych zakupów. Możemy też zrobić z karty przyjemny prezent pod choinkę.

Niestety, pula nagród wynosi tylko 1000 sztuk, więc promocja potrwa niedługo.


Aktualizacja 2 listopada

Przyjmowanie wniosków w promocji zakończyło się. Zachęcam do zapoznania się z innymi - w tym do 1100 zł z Citibankiem.

Jakie są warunki?

Aby przystąpić do promocji, należy być nowym klientem Nest Banku, który nie posiadał konta w tym banku i jego poprzednikach (Smart Bank, BIZ Bank, FM Bank) od dwóch lat.

Podczas wypełniania wniosku powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe dla banku.

1. Zarejestruj się na stronie promocji  >>

Zapisy trwają do 17 listopada br. lub wyczerpania puli tysiąca kart podarunkowych do Rossmanna. Poprzednie promocje z Nest Banku trwały zaledwie po kilka dni, więc pewnie i tym razem będzie podobnie. Oczywiście po wyczerpaniu puli kart wnioski nie będą już przyjmowane, czyli dopóki da się zarejestrować, dopóty mamy gwarancję, że jeśli spełnimy warunki, otrzymamy premię.

Aktualizacja 31 października.

Organizator podaje, że pula prawdopodobnie zostanie wyczerpana jeszcze w tym tygodniu.

Możesz wybrać zawarcie umowy za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub przelewem weryfikacyjnym z innego banku (Alior Bank Bank Pekao, BZ WBK, Euro Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PBS Bank lub T-Mobile Usługi Bankowe). W przypadku przelewu wszystkie dane muszą się zgadzać (na przykład imiona, adres).


2. Do 8 grudnia 2017 r. zapewnij na konto wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2 000 zł.

Zgodnie z regulaminem promocji za wpływ wynagrodzenia uznaje się: "sumę wpływów na Rachunek ROR  realizowanych na rzecz Klienta z tytułu:
(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub
(ii) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
 (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie."

Zauważmy, że wystarczy tylko raz zapewnić sobie łączne wpływy minimum dwa tysiące złotych, aby spełnić wymogi promocji. Dla osób pracujących na etacie, poza wypełnieniem wniosku i otwarciem konta, temat sprowadza się do wypełnienia krótkiego druku i zaniesienia go do księgowości. Oczywiście, jeśli nie chcemy na stałe przelewać wynagrodzenia do Nest Banku, możemy uprzedzić, że to tylko chwilowa zmiana i wrócić do poprzedniego banku po spełnieniu wymogu tej promocji.

Z kolei raczej nie przejdzie pomysł z przelaniem sobie samemu pieniędzy z innego banku. Nest Bank weryfikuje te przelewy.

I to wszystko.

3. Karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann zostanie wysłana kurierem do 15 grudnia 2017 r.  Będzie ważna do 30 października 2018 r. i można ją wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania limitu 200 zł.


Regulamin promocji.

Polecenie przelewu wynagrodzenia/innego świadczenia na rachunek bankowy w Nest Banku.

Tabela opłat i prowizji Nest Banku.

Tabela oprocentowania.

Nest Konto jest całkowicie darmowe. Podobnie bezwarunkowo bezpłatna jest karta debetowa.

Dodatkowo nowy klient ma prawo w ciągu 30 dni od otwarcia konta założyć Lokatę Witaj na 4% (od 1 tys. do 10 tys. zł) na 3 miesiące lub pół roku. W tym drugim przypadku wymagany jest wpływ wynagrodzenia.

Można też skorzystać z Konta Rodzinne Oszczędności oraz ulokować pieniądze na przyzwoity procent. Aktualnie podniesiono stawkę lokat na nowe środki (od 1 tys. do 2 mln zł) - przykładowo na półrocznej otrzymamy 2,7% w skali roku. Poza tym nowy klient może założyć konto oszczędnościowe na 2,25% (do 50 tys. zł, do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta).

Jeżeli nie posiadasz konta w Nest Banku i możesz zapewnić sobie wpływ wynagrodzenia, naprawdę poważnie zastanów się nad tą ofertą. Byle nie za długo, bo promocje z Nest Banku cieszą się wielką popularnością i bardzo szybko się kończą.

Otwórz darmowe Nest Konto i zgarnij 200 zł do Rossmanna >>

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...