środa, 15 lutego 2017

140 zł premii + dwie solidne lokaty w Toyota Bank

Po dłuższym okresie posuchy wreszcie pojawiła się nowa ,sensowna promocja dla oszczędzających posiadających co najmniej 10 tysięcy złotych.

W akcji "Duet Lokat" za założenie dwóch lokat, jednej na 160 dni na 2,5% oraz drugiej rocznej na 2,3%, nowy klient Toyota Bank otrzyma 140 zł premii.Nie zapomniano też o obecnych klientach - w tym przypadku bonus wynosi 70 zł.

Dodatkowo można zarobić 50 zł za każde skuteczne polecenie konta (maksymalnie 250 zł).

Co istotne, w tym momencie praktycznie nie ma depozytów z lepszym oprocentowaniem na okres powyżej trzech miesięcy, a solidna premia dodatkowo zachęca do skorzystania z tej akcji.

Poza tym możemy wrzucić tu naprawdę sporą sumę i przeczekać gorsze czasy dla oszczędzających.

>>> Załóż dwie lokaty i odbierz 140 zł premii <<<

Pora na szczegóły.

Aktualizacja 9 marca 2017 r.

Uwaga! Przyjmowanie zapisów do promocji zostało zakończone. Nadal można założyć lokatę Plan Depozytowy na 160 dni na 2,5%,


140 ZŁ PREMII DLA NOWEGO KLIENTA

Nowy klient to taki, który nie posiadał konta po 1 stycznia 2016 r.

1. Aby otrzymać premię 140 zł, zarejestruj się w promocji. Podaj imię, nazwisko oraz adres e-mail. Masz czas najpóźniej do 8 marca br.


2. Po zalogowaniu się na stronie promocji przewiń ją na dół i  wybierz opcję "Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank" i po kliknięciu przenosisz się na stronę banku.

3. Tam wypełnij wniosek o otwarcie Konta Jedynego i wyraź zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) oraz zwolnienie go z tajemnicy bankowej wobec organizatora w zakresie tej promocji.

4. W ciągu dwóch dni roboczych skontaktuje się z Tobą bank, aby potwierdzić dane z wniosku i umówić się na wizytę kuriera.

Aktualizacja 6 marca 2017 r.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą kontakt może wydłużyć się do 4-5 dni, co nie wpłynie na przyznanie premii.

5. Po spotkaniu z kurierem bank przyśle sms-a o aktywacji Konta Jedynego.

6. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej Toyota Banku kliknij w "Lokaty" po lewej stronie i wybierz z rozwijanego menu "Plan Depozytowy 160 dni" na 2,5%. W promocji musimy założyć przynajmniej jedną taką lokatę o wartości co najmniej 5 000 zł.  Mamy czas najpóźniej do 15 kwietnia br.Jeśli ktoś posiada nadwyżki gotówki, może tu ulokować nawet 130 tys. zł (10 lokat po 13 tys. zł).

7. Następnie zakładamy kolejną lokatę - tym razem "Depozyt Plus na 12 miesięcy" na 2,3%. Tu również musimy założyć przynajmniej jedną lokatę o wartości 5 tys. zł.


Tu nie ma górnego ograniczenia kwoty lokaty.

8. Aby zdobyć premię 140 zł, utrzymaj obie lokaty przez minimum 90 dni. Zerwanie lokat przed ich końcem pozbawia nas odsetek (w przypadku lokaty rocznej dostaniemy 1/10 odsetek), więc nie rób tego pochopnie.

9. Do końca lipca br. organizator przyśle powiadomienie o przyznaniu premii na adres mailowy podany przy rejestracji.

10. Następnie do 10 sierpnia br. zaloguj się na stronie promocji i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer Konta Jedynego, na które zostanie przelana premia.

11. Premia wpłynie do 25 sierpnia br. na Konto Jedyne otwarte w promocji. Konto musi być aktywne.

Regulamin promocji.
Regulamin Toyota Bank
Tabela oprocentowania.
Tabela opłat i prowizji.

>>> Załóż dwie lokaty i odbierz 140 zł premii <<<

70 ZŁ DLA OBECNEGO KLIENTA

Nie zapomniano również o obecnych klientach, którzy wzięli udział w jednej z następujących promocji:

1) Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl;
2) Akcja promocyjna „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl;
3) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl;
4) Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3” URL: okata.zpremia.pl;
5) Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl;
6) Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl ;
7) Promocja „Lokata 130 dni z premią” URL: lokata130dni.zpremia.pl;
8) Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” URL: aktywnizyskuja.zpremia.pl.

Jeżeli nie zamknęliście później konta i macie je nadal aktywne, możecie również skorzystać z oferty na podobnych zasadach, jak nowi. Niestety premia będzie o połowę mniejsza, czyli  70 zł.

Obowiązują zasady podobne, jak opisane wcześniej dla nowych, z wyjątkiem etapu otwierania konta.

W skrócie - rejestrujemy się na stronie promocji. Następnie logujemy na niej i wybieramy opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank". Klikamy w link, przenosimy się na stronę banku i wyrażamy zgodę na otrzymywanie informacji handlowej oraz zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie promocji.

Później zakładamy co najmniej po jednej lokacie o wartości minimum 5000 zł: Plan Depozytowy na 150 dni na 2,5% oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy na 2,3%. Nie wolno nam ich zrywać co najmniej przez 90 dni.

Dodatkowo przez co najmniej 30 dni od założenia lokat zobowiązujemy się utrzymać saldo konta z dnia 14 lutego br.  Jeśli na przykład bank pobierze nam w marcu opłatę 2,49 zł za Konto Jedyne, to nie spełnimy tego warunku, więc lepiej przelać do banku dodatkowe kilka-kilkanaście złotych.

Informacja o przyznaniu premii przyjdzie do końca lipca br. - dobry pomysł to ustawienie sobie przypomnienia w kalendarzu, następnie do 10 sierpnia logujemy się na stronie promocji i podajemy imię, nazwisko oraz numer Konta Jedynego do przelania premii. 70 zł dostaniemy na Konto Jedyne do 25 sierpnia br.

POLECAJ I ZARABIAJ

Dodatkowo możemy zarabiać na polecaniu akcji po 50 zł za każde skuteczne polecenie (maksymalnie 5, czyli łącznie 250 zł). W tym celu na stronie organizatora generujemy specjalny kod, który polecany wpisuje przy rejestracji w promocji.

Do końca lipca organizator przyśle wiadomość o premii, która będzie przelana na Konto Jedyne do 25 sierpnia br.

Uwaga! To nie jest artykuł sponsorowany. Znajdują się w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta/lokaty. Z góry dziękuję!

KONTO JEDYNE

Jak łatwo zauważyć, oprócz relatywnie atrakcyjnych lokat musimy otworzyć również Konto Jedyne. Bank pobiera za nie opłatę 2,49 zł miesięcznie. Opłata jest zwracana, jeśli wydamy kartą 400 zł miesięcznie.

Uwaga! Uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty za konto w tych miesiącach, w których będziecie mieli aktywne obydwie lokaty: Plan Depozytowy na 160 dni i Depozyt Plus na 12 miesięcy, maksymalnie do końca 2017 roku. Zwrot będzie przelewany na konto do 15. dnia kolejnego miesiąca.

Można opłaty za konto również uniknąć i jeszcze zarobić biorąc udział w innej promocji "Tankuj korzyści z Toyotą" - ciekawa opcja dla osób wydających na paliwo minimum 500 zł miesięcznie.

Na wszelki wypadek proponuję przelać na Konto Jedyne dodatkowe 10-20 zł. Sam do tej pory nie miałem żadnych problemów z bankiem. Korzystam tylko z lokat.

PODSUMOWANIE

Z jednej strony rośnie inflacja, a z drugiej banki nadal tną oprocentowanie lokat. Dlatego nawet bez premii oferta Toyoty wyróżnia się na rynku i co ważne, można wpłacić tu naprawdę sporo pieniędzy na przyzwoity procent.

Jeśli nie posiadasz wolnych 10 tys. zł, przypominam o promocji z zyskiem powyżej 10% w skali roku.


Osobiście planuję wpłacić nieco więcej na Depozyt na 160 dni na 2,5% i minimalne 5 tys. zł na Depozyt Plus na 12 miesięcy.

Uważam, że ta promocja to bardzo rozsądna propozycja i warto z niej skorzystać.

>>> Załóż dwie lokaty i odbierz 140 zł premii <<<