wtorek, 6 grudnia 2016

Lokata na 2,5% + 50 zł premii dla obecnych klientów Toyota Bank

Zdecydowana większość promocji bankowych jest skierowana do nowych klientów, więc warto opisać taką, w której premiuje się obecnych.

Właśnie ruszyła akcja w Toyota Bank, w której w zamian za założenie lokaty na 2,5% dostaniemy dodatkowe 50 zł.


Jakie są warunki otrzymania bonusu?


Przede wszystkim w promocji "Aktywni zyskują" mogą wziąć udział osoby, które posiadają aktywne Konto Jedyne założone w jednej z akcji prowadzonych z Agorą:


Jeżeli ktoś rozwiązał umowę w okresie od 7 kwietnia 2015 r. do 5 grudnia br., jest wykluczony z promocji.

O ile spełniamy powyższe warunki, rejestrujemy się najpóźniej 19 grudnia br. na dedykowanej stronie i postępujemy zgodnie z instrukcją - LINK do rejestracji.

Na pewno znacie już tę procedurę, czyli zakładamy profil na stronie podając swoje imię, nazwisko i adres mailowy, na który przyjdzie wiadomość o rejestracji. Należy zaznaczyć zgodę na zwolnienie Toyota Bank z tajemnicy bankowej w zakresie tej promocji oraz zgody marketingowe dla banku.

Trochę szkoda, że Konto Jedyne kosztuje 2,49 zł miesięcznie i z opłaty zwalnia nas dopiero obrót kartą 400 zł - tu warto rozważyć akcję ze zwrotem za paliwo"Tankuj korzyści z Toyota Bank".

PLAN DEPOZYTOWY 130 DNI NA 2,5% + 50 ZŁ PREMII

Następnie mamy czas do 8 stycznia 2017 r. na zalogowanie się do bankowości internetowej i zwiększenie salda depozytów względem stanu na koniec dnia 5 grudnia br.

Aby spełnić warunki, powinniśmy założyć co najmniej jeden Plan Depozytowy 130 dni na 2,5% na kwotę 10 tys. zł i utrzymać go przynajmniej przez 40 dni.

Ważne jest też utrzymanie salda wszystkich innych depozytów w banku przez 40 dni od założenia tego premiowanego Planu Depozytowego.

WYPŁATA BONUSU

Do 7 marca 2017 r. organizator powiadomi nas mailowo o przyznaniu premii 50 zł. Wtedy do 13 marca będziemy mieli czas na przekazanie danych do odbioru premii, która zostanie przelana na Konto Jedyne do końca marca 2017 r.


>>> Zarejestruj się w promocji i odbierz 50 zł premii

Regulamin promocji
Regulamin Toyota Bank
Tabela oprocentowania
Tabela opłat i prowizji

Na koniec dodam, że w ofercie Toyoty znajduje się też Plan Depozytowy na 12 miesięcy na 2,4% (od 5 tys. zł) - to najwyższa obecnie stawka wśród lokat rocznych.

Więcej lokat i kont bankowych znajdziecie w zestawieniu na grudzień.