wtorek, 5 sierpnia 2014

Bank rozdaje tablety - proste warunki do spełnienia

Zasadniczo od dawna nie przygotowywałem artykułów o poszczególnych promocjach bankowych i raczej staram się sporządzać bardziej przekrojowe zestawienia, takie jak to z najlepszymi lokatami i kontami bankowymi.

Jednak tym razem zrobię wyjątek, ponieważ oferta wydaje mi się atrakcyjna, a warunki do spełnienia nie są zbyt wygórowane. Na dodatek samo konto daje wymierną korzyść, czyli trzyprocentowy moneyback za transakcje w sieci.

O co konkretnie chodzi?

Ruszyła promocja w banku BNP Paribas, w której w prosty sposób zdobędziesz tablet Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 wart około 400 zł (nagroda jest zwolniona z podatku).

Co należy zrobić?


1. Otworzyć iKonto poprzez specjalnie dedykowaną stronę banku i wykonać przelew identyfikujący za 1 zł. Następnie otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym oraz zwrot złotówki. Po kliknięciu w link masz dostęp do iKonta. 

Uwaga! Musisz być nowym klientem BNP Paribas.

2. Wykonasz transakcje kartą Mastercard PayPass przyznaną do konta o wartości 400 zł do 30 września 2014 r.

3. Nie zamkniesz iKonta w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy pod groźbą zwrotu bankowi wartości  nagrody (400 zł).

W zamian bank zobowiązuje się przesłać Tobie tablet na adres korespondencyjny do 10 października 2014 r.  Nie można wybrać gotówki zamiast tabletu.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Czy to jest artykuł sponsorowany? Nie, nie jest. Otrzymam prowizję za każdy zaliczony przez bank i Comperię wniosek, czyli im więcej odbierzecie tabletów, tym lepiej dla mnie :)

Przypomnę, że iKonto jest bezpłatne po spełnieniu dwóch warunków:

1. Comiesięczny wpływ na konto minimum 1000 zł (nie musi to być wynagrodzenie). Jeśli zapomnisz o tym, zapłacisz 9 zł za każdy miesiąc.

2. Comiesięczne transakcje bezgotówkowe kartą o wartości minimum 200 zł. Brak spełnienia tego warunku oznacza opłatę 6 zł/miesiąc.

W zamian iKonto daje coś przyjemnego, czyli zwrot 3% z transakcji internetowych wykonywanych w systemie PayU (np. Allegro), maksymalnie 50 zł na miesiąc.

Proszę tylko pamiętać, aby składać wniosek ze strony banku z wizerunkiem tabletu lub poprzez baner z tabletem widoczny także na blogu.

BNP Paribas zastrzega, że może przerwać promocję w każdej chwili po wyczerpaniu puli nagród i ze względu na łatwość postawionych warunków należy podejrzewać, że tablety rozejdą się bardzo szybko.

Aktualizacja 06.08. godz. 11:30

Zainteresowanie tabletami jest tak duże, że po aktywacji karty warto rozważyć nieco wcześniejsze spełnienie warunków potrzebnych do otrzymania tabletu (transakcje bezgotówkowe za 400 zł) np. jakieś tankowanie, zakupy na Allegro i zakupy w sklepie jeszcze w sierpniu.