czwartek, 15 grudnia 2011

BGŻOptima kończy z lokatami jednodniowymi

Jak podaje "Parkiet", BGŻOptima przedwcześnie zamyka ofertę lokat jednodniowych i będzie ją tylko promować do 20 grudnia.

Chodzi o najlepszą ofertę banku na 6,48% netto.

– Liczba klientów, którzy zdecydowali się otworzyć u nas konta, przekroczyła nasze oczekiwania –powiedział Piotr Grzybczak, dyrektor zarządzający BGŻOptima.

Co w takim razie z terminem 30 kwietnia 2012?


"Lokata jednodniowa BGŻOptima dostępna będzie dla nowych klientów do 20 grudnia. Ci, którzy otworzą konto oszczędnościowe przed 20 grudnia, będą mogli założyć lokaty jednodniowe do 28 grudnia. Każdemu, kto założy w tych terminach lokatę jednodniową, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, BGŻOptima gwarantuje nominalne oprocentowanie w wysokości 6,48 proc. w skali roku do końca kwietnia 2012 roku".

Zatem zamykają drzwi dla nowych, ale "starzy" mogą się cieszyć wyższym oprocentowaniem, choć niekoniecznie systemem banku, który na swojej stronie pisze: "Z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń czas oczekiwania na połączenie z naszym konsultantem może się wydłużyć, za co serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że w odpowiedzi na potrzeby i opinie naszych Klientów wprowadzamy modyfikacje do naszego systemu transakcyjnego. Może to powodować przejściowe ograniczenia techniczne, za które również serdecznie przepraszamy."

Sukces wyraźnie ich nieco przerósł.