poniedziałek, 23 maja 2011

Lokata Wspólna na 5,47% netto - ostatni dzień składania wniosków

Getin Online przedłużył możliwość składania wniosków o założenie Lokaty Wspólnej do 23 maja i tym samym dał szansę klientom na podbicie licznika powyżej 40 000 (w tym momencie brakuje zaledwie 100).

Tym samym już możemy być pewni, że da się wpakować do Getinu do 100 tys. zł na 5,47% netto, trochę mniej niż w marmurowej wersji (Lokata Maja), ale za to bez konieczności odwiedzania oddziału.


Przypominam, że wnioski są ważne dwa tygodnie, więc jeśli ktoś na przykład chce sobie założyć lokatę po wpłynięciu wynagrodzenia na początku czerwca, może składać wniosek dziś, a pieniądze przelać w przyszłym tygodniu.

Dla optymalizatorów - idealna kwota wynosi teraz 1034,29 zł (5,64% netto). Przypomnę, że bank ostateczne oprocentowanie poda jutro, ale już kiedyś jako prezent podniósł je na maksymalne (w tym przypadku 5,63% netto) i kto wie, czy nie zrobi ponownie takiego samego prezentu.

Jeżeli ktoś posiada konto skarbonkowe w Getin Online, otrzyma jeszcze dodatkowo złotówkę za każdą założoną lokatę, co dla niewielkich kwot może mieć znaczenie i wtedy warto sobie pieniądze podzielić.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...