wtorek, 4 listopada 2008

LC Corp – czy może być gorsze info?

Sztandarowym projektem LC Corp był (jest?) do wczoraj SkyTower we Wrocławiu. Po wczorajszym przerzuceniu go do portfela Czarneckiego i zaniechaniu robót budowlanych z zainteresowaniem czekałem na dzisiejszą reakcję rynku. Widzę duży obrót i wzrost. Czy może trafić się spółce gorsza informacja? Nie sądzę. Poza tym księgowo będzie wyglądać całkiem nieźle skoro Czarnecki przelał z kieszeni do kieszeni ponad 100 baniek.

Wydaje mi się, że jest on strasznie ambitnym człowiekiem i boli go ta wyciągnięta mu przeszłość z PRLu. Myślę, że podchodzi teraz do LC Corp także ambicjonalnie i skoro miał akcje po 1 zł, pewnie postara się o jakiś rajdzik.


Wczoraj przelałem kolejne 3 stówki oszczędności listopadowych do maklera i za końcówkę rachunku w bossie kupiłem dziś 679 akcji LC Corp po 91 gr. Dzięki temu, że jest to tak mikra pozycja mogę sobie pozwolić na dość szerokiego stoplossa na 70 gr. Do góry liczę nawet na 1,32 (początek luki), a może publika zostanie i lepiej nakręcona.

Ponar dziś ładnie wybił rano na obrocie i jeśli zakończy dzień powyżej 1,5 zł wykres będzie wyglądał doskonale. Poczekajmy z osądem do końca sesji, ale na razie małe spółki wydają się teraz całkiem niezłe do zarobienia paru złotych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...