czwartek, 9 kwietnia 2020

Premia 200 zł + 20 zł do Pyszne.pl za założenie konta w Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił kolejną edycję bestsellerowej promocji, w której za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków bank oferuje premię pieniężną 200 zł oraz 20 zł do wydania w serwisie Pyszne.pl.

Co istotne, konto możemy założyć w domu całkowicie online, bez konieczności spotykania się z kurierem.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO

W promocji "200 zł z Kontem Online" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w dniu 7 kwietnia 2020 r. nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali premii powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty z nim współpracujące.

Zasady są bardzo proste.

1. Najpóźniej do 27 kwietnia 2020 r.. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i do końca kwietnia 2020 r. zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku zaznacz zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub na selfie. W tym drugim przypadku możesz otrzymać dodatkową premię: voucher 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

2. Do 31 lipca 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z następujących trzech miesięcy: maju, czerwcu i lipcu 2020 r. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możesz po prosu przelać sobie pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z tych trzech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle z wymogów.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do 31 sierpnia 2020 r. Do tego czasu musisz posiadać aktywne konta i nie odwoływać zgód marketingowych.

Tutaj złożysz wniosek w promocji:


Regulamin promocji.

20 ZŁ DO WYDANIA W PYSZNE.PL

Jeżeli przy zakładaniu konta wybierzesz opcję selfie, bez pośrednictwa kuriera, otrzymasz dodatkowo voucher 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.

Zostanie on przysłany SMS-em do 20 maja br.

Konto 360º

Konto 360º pozostanie bezpłatne pod warunkiem, że wpływa na nie przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać wersję Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w maju, czerwcu i lipcu 2020 r., aby zakwalifikować się do otrzymania premii.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE PROFIT NA 2,6%

Bank Millennium regularnie oferuje konkurencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Aktualnie stawka wynosi 2,6% (do 100 tys. zł, przez 92 dni od wpływu pierwszych środków, aktualna promocja trwa do 25 kwietnia 2020 r.).

Sam korzystam z tego banku w dużej mierze z powodu konta oszczędnościowego i możliwości "rolowania" środków - wystarczy tuż przed zakończeniem danej edycji promocji konta oszczędnościowego "wyczyścić" saldo w Banku Millennium (w aktualnej do piątku 24 kwietnia włącznie) i wrócić z pieniędzmi po weekendzie.

Aktualizacja 22 kwietnia 2020 r.

Niestety w nowej edycji promocji konta oszczędnościowego stawka spada z 2,6 do 2%, czyli "rolowanie" nie ma sensu.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest darmowy, kolejne kosztują 7,5 zł.

Podsumowując: proponuję przetestować bank i przy okazji zgarnąć premię pieniężną 200 zł oraz 20 zł do Pyszne.pl, a oprócz tego ewentualnie skorzystać z konta oszczędnościowego na 2,6%.