czwartek, 30 kwietnia 2020

200 zł premii za założenie konta w Banku Millennium ponownie dostępne

Bank Millennium ponownie wystartował ze swoją popularną promocją, w której za otwarcie konta osobistego i spełnienie prostych warunków bank oferuje premię pieniężną 200 zł.

Co istotne, konto możemy założyć bez wychodzenia z domu całkowicie online i bez konieczności spotykania się z kurierem.


[ PROMOCJA ZAKOŃCZONA ]


200 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA OSOBISTEGO

W promocji "Premia z Kontem 360º" mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium, którzy w dniu 30 kwietnia 2020 r. nie posiadali żadnego produktu banku (w tym jednostek funduszy inwestycyjnych), ani nigdy wcześniej nie otrzymali premii powitalnych w akcjach organizowanych przez bank i inne podmioty z nim współpracujące.

Jakie są zasady?

1. Najpóźniej do 22 czerwca 2020 r.. złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i zawrzyj umowę z bankiem.

Przy składaniu wniosku pamiętaj, aby zaznaczyć zgody marketingowe dla banku i podmiotów z nim współpracujących.


Umowę podpisujemy za pośrednictwem kuriera lub na selfie.

2. Do 30 września 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

3. W każdym z następujących trzech miesięcy: lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r. zapewnij sobie wpływy na konto otwarte w promocji w wysokości min. 1000 zł (możesz po prostu przelać sobie pieniądze z konta w innym banku). Oprócz tego w każdym z tych trzech miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM.

I to tyle wymogów.

Bank przeleje premię 200 zł na konto otwarte w promocji do 30 października 2020 r. Do tego czasu musisz posiadać aktywne konto i nie odwoływać zgód marketingowych.

Regulamin promocji.

Dodatkowe 20 zł premii - aktualizacja

Na stronie promocji pojawiła się następująca informacja o kolejnych 20 zł premii:

"Dodatkowo w prezencie otrzymasz 20 zł zwrotu za zakupy dokonane na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilną goodie! 

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student do 22.06.2020 r. i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji. 

Do 22.07.2020 r. otrzymasz SMS-em kod do odbioru 20 zł wraz z informacją jak z niego skorzystać. Po użyciu kodu, na Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. 

Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy. 

Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych."
Konto 360º

Konto 360º będzie bezpłatne pod warunkiem, że wpływa na nie przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonujemy co najmniej raz w miesiącu płatność kartą lub BLIKIEM. Z tego wynika, że spełniając wymogi bezpłatności, przy okazji kwalifikujemy się do odebrania premii pieniężnej 200 zł.

Osoby w wieku 18-26 lat mogą wybrać wersję Konto 360º Student, które jest bezpłatne, o ile wykonamy w miesiącu przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM. W tym przypadku proszę również pamiętać o wpływach po 1000 zł w lipcu, sierpniu i wrześniu 2020 r., aby zakwalifikować się do otrzymania premii.

Cenniki i regulaminy Banku Millennium.

Do niedawna bank oferował relatywnie solidne oprocentowane Konto Oszczędnościowe Profit. Niestety wraz z gwałtownym cięciem stóp przez Radę Polityki Pieniężnej poszły spadki oprocentowania - aktualnie stawka dla Konta Oszczędnościowego Profit wynosi 1% (do 100 tys. zł, przez 62 dni).

Natomiast warto dodać, że do 11 maja trwa promocja kart kredytowych z bonusem 200 zł i zwrotem za zakupy do 760 zł - więcej szczegółów.