czwartek, 30 listopada 2017

100 zł za otwarcie konta i do 200 zł za polecenia w nowym EnveloBanku

Po raz pierwszy ruszyła promocja z premią w internetowym ramieniu Banku Pocztowego, czyli EnveloBanku.


Możemy w niej w prosty sposób zarobić 100 zł za założenie konta oraz do 200 zł za polecanie konta znajomym. Co więcej, EnveloBank oferuje kolejne 200 zł rocznie w postaci zwrotów za zakupy.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta ani w Banku Pocztowym, ani EnveloBanku.

Aktualizacja godz. 12:00, 1 grudnia.

Uwaga! Przyjmowanie wniosków w tej promocji zostało zakończone po zaledwie jednym dniu od startu. Osoby, które zdążyły się zarejestrować, oczywiście mogą brać udział w akcji.

Aktualizacja 21 lutego 2018 r.

Program Envelo cieszył się tak dużym zainteresowaniem użytkowników, że skończył  się rekordowo szybko.

W związku z powyższym mogą pojawić się przypadki reklamacji. Proszę o kierowanie ich na adres: envelokonto@zpremia.pl.

Jakie są jej podstawowe zasady?

1. Zarejestruj się w promocji najpóźniej do 31 grudnia 2017 r.

Obowiązkowe są tylko dwie pierwsze zgody do zaznaczenia pod danymi. 

Uwaga! Pula wynosi 2000 osób i po jej wyczerpaniu przyjmowanie wniosków zostanie zakończone. Na stronie promocji jest widoczny licznik.


2. Po otrzymaniu wiadomości mailem potwierdzającej rejestrację kliknij w przysłany link i przeniesiesz się na stronę promocji. Tam kliknij w czerwony prostokąt z napisem "wypełnij wniosek internetowy", co przekieruje Cię na stronę banku.

Na zawarcie umowy z bankiem masz czas do 19 stycznia 2018 r.

Najszybciej konto otworzymy przelewem weryfikacyjnym z wybranych banków: Alior Bank, Orange Finanse, mBank, T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, Eurobank, Nest Bank lub Raiffeisen Polbank. Wszystkie dane muszą być identyczne (imię, nazwisko, adres).

Jeśli operacja się nie powiedzie, najlepiej poczekać na kontakt ze strony EnveloBanku. Konsultant zaproponuje kuriera lub inny przelew.

Inne opcje to kurier (oczywiście Pocztex) lub wizyta w placówce Banku Pocztowego. Rzecz jasna, w tym drugim przypadku najpierw wypełniamy wniosek w promocji przez Internet, a w placówce naziemnej jedynie finalizujemy umowę.

3. Do 19 lutego 2018 r. wykonaj trzy transakcje bezgotówkowe kartą debetową EnveloBanku na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

4. Do 21 lutego 2018 r. organizator promocji prześle maila z informacją o przyznanej premii. Wtedy do 28 lutego 2018 r. należy zalogować się na stronie promocji i podać w niej numer konta założonego w EnveloBanku, na które zostanie przesłana premia 100 zł netto. Wypłata premii nastąpi do 9 marca 2018 r.

Weź udział w promocji i zgarnij łatwe 100 zł >>

50 zł za polecenie

Kolejne pieniądze możesz zarobić dzięki programowi poleceń. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji, otrzymasz 50 zł. W sumie możesz polecić cztery osoby, czyli zyskać 200 zł.

W tym celu należy wygenerować własny kod poleceń na stronie promocji i upewnić się, że osoba polecana wpisze ten kod przy rejestracji.

Wypłata premii nastąpi w tym samym terminie, co tej podstawowej.

EnveloBonus za e-zakupy - do 200 zł rocznie

Jeśli kupimy coś w Internecie za minimum 30 zł i wybierzemy dostawę za pośrednictwem Poczty Polskiej (w tym Pocztex-u),  bank zwróci na konto w EnveloBanku 2 zł opłaty za przesyłkę.

Do promocji można dołączyć po zalogowaniu się w bankowości internetowej i nie zgłoszeniu sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank do celów marketingowych. Za zakupy płacimy szybkim przelewem z EnveloKonta (Pay-by-link) lub kartą EneveloBanku. Następnie transakcję rejestrujemy w bankowości internetowej.

W ciągu 30 dni bank zwraca 2 zł za każdą, a za co dziesiątą płaci 10 zł. Maksymalny zwrot wynosi 20 zł miesięcznie i łącznie 200 zł rocznie.

EnveloKonto

Otwarcie i posiadanie konta jest bezpłatne, podobnie jak przelewy Elixir w Polsce.

Natomiast zapłacimy za kartę debetową 5 zł miesięcznie, o ile na konto nie wpłynie w danym miesiącu co najmniej 1000 zł (może być przelew własny z innego banku) oraz nie wykonamy przynajmniej jednej transakcji kartą.

Osoby do 26. roku życia mają bezwarunkowo darmową kartę.

Karta pozwala na bezpłatne wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga utrzymania karty po spełnieniu wymogów promocji, czyli wykonaniu trzech transakcji kartą o łącznej wartości min. 100 zł.

Sądzę, że premia jest bardzo łatwa do zdobycia i co ważne, pojawił się nowy bank, więc chętnych na nią będzie na pewno wielu, co oznacza szybkie wyczerpanie się puli 2000 przyjmowanych wniosków w promocji.

Aktualizacja godz. 08:35, 1 grudnia

Promocja cieszy się ogromną popularnością. Od startu wczoraj w południe wysłaliście już ponad 1500 wniosków, czyli początkowa pula 2 000 wniosków skończy się jeszcze dziś:


Zarejestruj się w promocji i zgarnij łatwe 100 zł premii >> 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji.

Regulamin "EnveloBonus za e-zakupy".

Taryfa opłat i prowizji EnveloBanku.