piątek, 6 listopada 2015

Łatwe 100 zl premii z darmowym kontem na 4% i bezpłatną kartą

[AKTUALIZACJA 28 listopada 2015 r. - PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Zgodnie z poniedziałkową zapowiedzią przedstawioną w zestawieniu najlepszych listopadowych lokat i kont dziś przyszła pora na atrakcyjną promocję. W prosty sposób możemy zarobić 100 złotych bonusu, a na dodatek zyskać dostęp do bezpłatnego konta z oprocentowaniem 4% i darmową kartą.


Zainteresowani?

Uwaga! Wnioski przyjmowane są tylko do piątku 27 listopada.


W takim razie pora na szczegóły.

1. Rejestrujemy się na stronie organizatora podając swój adres e-mailowy (zaznaczamy przynajmniej jedną zgodę u góry)  - link do strony.

Mamy na to czas najpóźniej do 27 listopada.

2. Na podany przez nas e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który trzeba kliknąć, aby przenieść się na stronę banku.

3. W składanym przez nas wniosku o konto powinniśmy wyrazić zgody marketingowe oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie związanym z promocją. Równocześnie wnioskujemy o kartę debetową.

Konto można otworzyć za pomocą przelewu weryfikującego lub za pośrednictwem kuriera. Uwaga! Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku przygotujcie sobie wcześniej skany obydwóch stron dowodu osobistego.

4. Do końca roku mamy za zadanie wykonać płatności bezgotówkowe kartą o wartości minimum 100 zł. W zamian otrzymamy 100 zł premii. 

Warunki wydają się banalnie proste.W promocji nie mogą wziąć udział klienci BZ WBK, którzy otworzyli konto po 31 sierpnia 2015 r , ani starzy klienci, którzy nie zamknęli konta do 31 sierpnia br.

5. Do 31 stycznia 2016 r. otrzymujemy powiadomienie o przyznaniu premii i następnie do 14 lutego mamy czas na uzupełnienie danych do przelewu 100 zł bonusu, który zostanie przesłany do końca lutego przyszłego roku.

Krótkie podsumowanie graficzne:
Kliknij aby powiększyć obrazek
Premia zostanie przekazana na Konto Godne Polecenia otwarte w promocji.

Regulamin promocji z premią 100 zł
Regulamin promocji "Konto na 4%"
Taryfa opłat i prowizji BZ WBK
Regulamin kont BZ WBK

Wszelkie pytania i reklamacje związane z promocją możecie zgłaszać poprzez ten formularz kontaktowy lub pisząc maila na adres reklamacjeBZWBK@bankzpremia.pl

Co istotne, konto jest całkowicie bezpłatne i nie trzeba na nie przelewać wynagrodzenia, ani zapewniać sobie żadnych innych wpływów. Na dodatek do salda w wysokości 4000 zł oprocentowanie wynosi 4% (1% dla nadwyżki powyżej 4000 zł).

W praktyce trzeba będzie na konto przelać w tym roku minimum 100 zł, aby potem spełnić warunek promocji, czyli płatności kartą za co najmniej 100 zł.

Poza tym bank zwalnia nas z opłat za kartę aż do 30 czerwca 2017 r.

Ciężko znaleźć na rynku duży bank, który oferuje tego typu warunki: darmowy, oprocentowany ROR, bezpłatną kartę i jeszcze na dodatek dorzuca stówkę łatwego bonusu. Należy to docenić w okresie, kiedy inni szykują się do kolejnych podwyżek opłat.

Dlatego proponuję przyjrzeć się dokładniej tej ofercie i poważnie  rozważyć wzięcie udziału w promocji.