środa, 28 lipca 2010

Masz kartę kredytową lub debetową w mBanku? Nie zapomnij o loterii

Od 15 czerwca do 15 września w mBanku trwa KartoMania, czyli loteria, w której losami są transakcje, które dokonujesz kartą kredytową lub debetową wydaną przez bank o wartości minimalnej 10 PLN.

Nawet jeśli zarejestrujesz się dziś czy dopiero we wrześniu i tak liczą się wszystkie zakupy (poza internetowymi) dokonane kartą w całym okresie od 15.06 do 15.09 (więcej szczegółów w regulaminie).

Głównymi nagrodami są trzy fordy (Ka, Fiesta oraz Focus) plus różne gadżety (200 x pendrive 4GB, 300 x kubek mBanku, 507 x torba z logo mBanku).


Takich konkursów znajdziemy wiele i akurat w tym nie widzę niczego nadzwyczajnego. Jednak posiada on taką zasadniczą zaletę, że po zarejestrowaniu się w KartoManii, nie musimy nic więcej robić i dodatkowo płacić za kupony.

Podobne kryterium stosuję w programach lojalnościowych – jeśli tak czy siak kupuję w danym sklepie, czemu nie skorzystać ze zniżki?

Nigdy nie dałbym się za to wciągnąć w wysyłanie płatnych smsów czy zbieranie punktów, za które dostanę plastikowy długopis czy coś równie ekscytującego, jeśli tylko wydam ze 2000 zł.