wtorek, 14 sierpnia 2018

Łatwe 200 zł za założenie konta w Banku Millennium powraca

Ostatnia edycja promocji, w której Bank Millennium oferował 200 zł w gotówce za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

[Promocja zakończona]

W takim razie mam dobrą wiadomość - rusza kolejna odsłona, tym razem pod nazwą "Zbliż się do 200 zł".


Akcję skierowano do osób, które w dniu startu promocji (formalnie 13 sierpnia 2018 r.) nie posiadały żadnego produktu Banku Millennium ani nie korzystały wcześniej z żadnej promocji banku.

Jak zyskać 200 zł w gotówce?

1. Do 24 września wypełnij promocyjny wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student i zawrzyj umowę z bankiem najpóźniej do końca września br.

Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz firmy z nim współpracujące.

Uwaga! W tej promocji ograniczono liczbę przyjmowanych wniosków do 2 000. sztuk. Dlatego jeśli chcesz zarobić dwie stówki, lepiej nie zwlekaj.

Aktualizacja 18 sierpnia.

W promocji zostało już mniej niż 1 000 wniosków.


2. Nie zamykaj konta co najmniej do 12 grudnia br.

3. Do 14 października br. aktywuj aplikację mobilną banku i wykonaj co najmniej jedną płatność telefonem (zbliżeniowo HCE lub kodem BLIK). W zamian do 18 października bank wypłaci na konto założone w promocji premię w wysokości 100 zł.

4.  Osoby, które założą Konto 360°, powinny zapewnić wpływy na nie po 1 000 zł w październiku i listopadzie br. (może być przelew własny z innego banku) oraz w obydwu tych miesiącach wykonać po jednej płatności kartą debetową.

Zakładający Konto 360° Student (dostępne dla klientów w wieku 18-26 lat) mają zapewnić wpływy na konto po 360 zł w październiku i listopadzie (mogą być przelewy własne z innego banku) oraz w obydwu miesiącach wykonują po jednej płatności kartą debetową.

5. W zamian bank wypłaci na konto założone w promocji drugą część premii, czyli kolejne 100 zł, najpóźniej do 12 grudnia br.

Załóż konto osobiste w Banku Millennium i zgarnij 200 zł premii >>

Uwaga! To nie jest wpis sponsorowany. Natomiast znajdziecie w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta i spełnienie warunków promocji, Z góry dziękuję! 

Konto 360° i wydana do niego karta są bezpłatne pod warunkiem, że w danym miesiącu zanotujemy na nim co najmniej 1 000 zł wpływów i wykonamy przynajmniej jedną transakcję kartą debetową lub BLIK-iem.

W pierwszym niepełnym miesiącu jest ono bezwarunkowo darmowe, czyli jeśli zawrzesz umowę z bankiem w sierpniu, to dopiero od września spełniasz te warunki.

Lepiej o tym nie zapominać, ponieważ w takim przypadku bank naliczy 15 zł opłat (8 zł za konto i 7 zł za kartę - ta druga opłata nie jest pobierana przez pierwsze dwa miesiące).

Z kolei Konto 360° Student wymaga jedynie wykonania jednej transakcji miesięcznie kartą lub BLIK-iem. Jej brak oznacza naliczenie opłaty 7 zł.

Regulamin promocji.

Cennik usług Banku Millennium.

Cennik usług Banku Millennium - karty debetowe.

2,7% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM PROFIT (DO 100 TYS. ZŁ)

Sporym plusem Banku Millennium jest możliwość wielokrotnego korzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Aktualnie trwa już 9. edycja tej promocji.

W skrócie: tuż przed końcem aktualnej edycji (najlepiej do piątku 24 sierpnia) "czyścimy" konta w Millennium i przelewamy środki do innego banku, a po weekendzie wracamy do Millennium.

W ten sposób możemy niemal bez przerwy korzystać z podwyższonego oprocentowania dla kwoty do 100 tys. zł.

Sam tak robię od pewnego czasu i oby warunki nie zostały zmienione.

Dlatego moje saldo konta oszczędnościowego w Millennium jest całkiem spore:

Aktualizacja 26 sierpnia.

Bank ponownie zaoferował 2,7% na koncie oszczędnościowym na podobnych zasadach jak wcześniej. Kto wyzerował konta w Millennium przed weekendem, może wracać w poniedziałek i dalej korzystać z 2,7% na KO Profit.

Dodam, że we wcześniejszych promocjach premie były niższe, zwykle 100-150 zł, tak jak w moim przypadku:


Z tego powodu uważam, że 200 zł w gotówce jest naprawdę solidnym bonusem, a jego zdobycie nie wymaga wielkiego wysiłku. Dla lepszego porównania: 200 zł odsetek netto otrzymamy na trzymiesięcznej lokacie na 3%, jeśli zdeponujemy niemal 33 tys. zł.