niedziela, 26 sierpnia 2018

Jeszcze raz 2,7% w Banku Millennium + 200 zł premii dla nowych klientów

Bank Millennium nie zawodzi i od dziś zaoferował kolejną, już dziesiątą, edycję promocji konta oszczędnościowego na 2,7% (do 100 tys. zł). Promocja potrwa do 13 października br.

Jeśli na konto wpłyną nowe środki, to od dnia ich zaksięgowania w banku przez następne 92 dni korzystamy z 2,7% na koncie oszczędnościowym.

Regulamin promocji na nowe środki.


Osoby, które wycofały pieniądze przed weekendem, mogą teraz wracać i znowu mieć 2,7% w Millennium. Ponownie taki manewr należy wykonać w okolicach piątku 12 października.

Dzięki temu prawie cały czas korzystamy z 2,7%. W innych bankach z zasady wyższe procenty obowiązują przez ograniczony okres.

Dlatego sam również posiadam konto w Millennium i osobom, które jego nie otworzyły przypominam, że wciąż trwa promocja, w której w łatwy sposób zyskacie 200 zł za otwarcie rachunku w Millennium (limit przyjmowanych 2 000 wniosków nie został jeszcze wyczerpany).

Szczegóły znajdziecie w oddzielnym wpisie:

Zyskaj łatwe 200 zł w gotówce + 2,7% na koncie oszczędnościowym >>


Sam oczywiście taktycznie w tym tygodniu wyzerowałem saldo w banku:


No i teraz mogę wracać i ponownie korzystać z 2,7%.

Należy jednak pamiętać, że konto oszczędnościowe w Millennium posiada pewne ograniczenia, w tym darmową jedną wypłatę w miesiącu. Kolejna kosztuje 7,5 zł.

Poza tym bank limituje maksymalną wartość przelewów do 50 tys. zł dziennie, czyli przy większej kwocie trzeba sobie rozłożyć tę operacją na dwa dni.

Cennik usług banku - stopy procentowe.

Dlatego warto rozejrzeć się za dodatkowym rachunkiem w innym banku. Tu odsyłam do comiesięcznego zestawienia najlepszych lokat i kont oszczędnościowych.

Natomiast ze względu na to, że Millennium ciągle pozwala na rolowanie środków na 2,7% opłaca się to konto posiadać, a nowi klienci mają dodatkowy powód, czyli 200 zł premii.

Zyskaj łatwe 200 zł premii + 2,7% na koncie oszczędnościowym>>