czwartek, 7 czerwca 2018

Do 400 zł w gotówce + darmowa karta kredytowa Citi Simplicity

Dziś zaczęła się promocja Citibanku, w której możesz zgarnąć nawet 400 zł w gotówce za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity oraz spełnienie prostych warunków.


Kto ma prawo wziąć udział w promocji?

Osoby, które nie posiadają żadnej karty kredytowej w Citi co najmniej od 1 czerwca 2015 r.

Wystarczy być osobą pełnoletnią i legitymować się dochodem minimum 1200 zł netto oraz pracować w obecnym miejscu zatrudnienia co najmniej od trzech miesięcy. Prowadzący działalność gospodarczą muszą to robić od co najmniej dwóch lat i osiągać dochód minimum 2500 zł netto miesięcznie.

Są to wymogi minimalne - bank może odmówić wydania karty, jeśli uzna, że nie posiadasz odpowiedniej zdolności kredytowej (na przykład spłacasz kredyt/kredyty w innym banku).

BARDZO ŁATWE 300 ZŁ

1. Zarejestruj się na stronie promocji i podaj swoje dane kontaktowe dla banku.


Najpóźniej w ciągu kilku następnych dni zadzwoni do Ciebie konsultant Citi i udzieli wszelkich informacji i wskazówek.

Przy zakładaniu karty konsultant może zaproponować dodatkowe, płatne usługi (np.: CitiPhone). Oczywiście nie ma obowiązku z nich korzystać i jeśli nie są one Tobie naprawdę potrzebne, najlepiej grzecznie odmów.

Jeśli proces przebiegnie pozytywnie, umowa zostanie podpisana i otrzymasz kartę kredytową.

Wtedy należy spełnić kolejne proste warunki, aby otrzymać 300 zł w gotówce.

2. Zaloguj się w bankowości mobilnej lub internetowej Citibanku, najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisania umowy. Jeżeli podpiszesz umowę w czerwcu, masz czas na zalogowanie do końca sierpnia.

3. Wykonaj w jednym miesiącu kalendarzowym co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową Citi Simplicity. Transakcje należy wykonać do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy, czyli kto otrzyma kartę w czerwcu może wybrać sobie czerwiec, lipiec lub sierpień.

Poza tym transakcje muszą być zaksięgowane w tym samym miesiącu, więc lepiej nie robić ich na przykład 30 czerwca czy 31 lipca.

Jeżeli spełnisz warunki jeszcze w czerwcu, 300 zł w formie nadpłaty na karcie pojawi się do końca lipca, jeśli w lipcu, dostaniesz 300 zł do końca sierpnia itd.

Premię najprościej wykorzystać na dowolne zakupy wykonane kartą wydaną w promocji.

Uwaga! To nie jest artykuł sponsorowany. Znajdują się w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was karty kredytowe. Z góry wielkie dzięki!

DODATKOWE 100 ZŁ

Jeśli spełnisz wcześniejsze warunki i wykonasz kartą transakcje o wartości co najmniej 2 000 zł, otrzymasz kolejne 100 zł.

Nagroda zostanie przekazana w formie zwrotu na rachunek karty do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Przykładowo - logujesz się do bankowości i wykonujesz 5 transakcji kartą w czerwcu, otrzymujesz 300 zł do końca lipca, a jeśli wydasz w czerwcu min. 2 000 zł, kolejne 100 zł, w sumie 400 zł.

Wymagany obrót kartą 2000 zł wydaje się dość spory w stosunku do bonusu 100 zł (czyli de facto otrzymasz 5% zwrotu za transakcje). Dlatego nie robiłbym tu nic na siłę, ale zbliżają się wakacje i zapłacenie za wczasy, bilety lotnicze czy hotel może spokojnie wystarczyć do spełnienia tego warunku.

Regulamin promocji.

Tabela opłat i prowizji.

PODSUMOWANIE

Promocja umożliwia łatwy zarobek co najmniej trzystu złotych. Powinny z niej korzystać osoby zdyscyplinowane, które wiedzą, jak używać kartę kredytową i spłacają w terminie całe zadłużenie (w razie pytań służę pomocą). W takim przypadku karta będzie całkowicie darmowa.

Po otrzymaniu premii możesz zrezygnować z karty i wypowiedzieć umowę. W takim przypadku bank zazwyczaj oferuje coś ekstra, żeby zatrzymać klienta, na przykład kilkumiesięczny zwrot 10% za transakcje kartą (do 200 zł miesięcznie).

Weź udział w promocji i zgarnij do 400 zł premii >>