wtorek, 12 czerwca 2018

3% na koncie oszczędnościowym + 100 zł premii i bonusy za otwarcie konta w Getin Banku

Banki zaczęły nieco energiczniej rywalizować o środki klientów, którzy często zamiast depozytów bankowych ostatnio wybierają rynek nieruchomości, głównie na wynajem.

Tym razem stawkę podbija Getin Bank, z 2,5 na 3% na koncie oszczędnościowym i to na dodatek aż do 200 tys. zł (dla nowych środków wyliczanych względem sald z produktów depozytowych w banku z końca dnia 6 czerwca br.).

Do promocji możemy przystąpić do końca lipca br., a stawka 3% obowiązuje przez 92 dni od pierwszego wpływu na konto oszczędnościowe.

Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i obecnych klientów. Nowi otwierają konto oszczędnościowe razem z rachunkiem osobistym o nazwie Konto Proste Zasady. Jest ono całkowicie darmowe dla osób w wieku do 26. lat, a dla starszych pod warunkiem wykonania jednej transakcji miesięcznie kartą debetową lub BLIK-iem (niewykonanie żadnej operacji oznacza opłatę 8 zł).

Załóż konto oszczędnościowe na 3% w Getin Banku >>


Uwaga! To nie jest artykuł sponsorowany. Znajdują się w nim linki afiliacyjne, czyli otrzymam wynagrodzenie za założone przez Was konta. Z góry dziękuję!

Dokumenty:

Regulamin X edycji oferty specjalnej na nowe środki.

Tabela opłat i prowizji.

Tabela oprocentowania.100 ZŁ ZA OTWARCIE KONTA PROSTE ZASADY

Osoby, które nie posiadają żadnego konta osobistego w Getin Banku co najmniej od 1 maja 2017 r. mogą dodatkowo zarobić za otwarcie Konta Proste Zasady.

Jakie są zasady tej promocji?

1. Zarejestruj się w promocji najpóźniej do 2 lipca br.

2. Potwierdź udział w promocji klikając w link zamieszczony w wiadomości wysłanej przez organizatora, a następnie złóż wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową.

3. Wyraź zgody marketingowe dla banku.

4. Do 17 lipca br. zawrzyj umowę o konto za pośrednictwem kuriera (firma TNT).

5. W lipcu i sierpniu zapewnij wpływy na Konto Proste Zasady w wysokości co najmniej 100 zł oraz w obydwu miesiącach wykonaj min. 5 płatności kartą oraz jedną BLIK-iem o łącznej wartości minimum 150 zł.

6. O przyznaniu nagrody organizator poinformuje mailem do 8 października br. Wtedy będziemy mieli czas 7 dni na uzupełnienie danych. Premia 100 zł zostanie przekazana na Konto Proste Zasady do 22 października br.

Dodatkowo możemy zyskać 50 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomym (maksymalnie łącznie 250 zł). Jeżeli polecający i polecany spełnią warunki promocji, obydwie osoby otrzymają dodatkowe 50 zł. Specjalny link będzie dostępny po rejestracji na stronie promocji.

Regulamin promocji.

2 BILETY DO KINA ZA JEDEN PRZELEW

Nowi klienci banku po założeniu Konta Proste Zasady mogą jeszcze otrzymać dwa bilety do sieci kin Helios lub Multikino. Wystarczy wykonać dowolny przelew internetowy lub mobilny na konto, którego nie jesteśmy właścicielami.

Po spełnieniu tego warunku bank w ciągu siedmiu dni roboczych prześle na skrzynkę odbiorczą w bankowości internetowej i mobilnej vouchery do kina do wykorzystana na dowolny seans w sieci Helios lub Multikino do końca maja 2019 r.

Pula nagród w tej promocji wynosi 35 tys. sztuk, więc spokojnie wystarczy dla wszystkich obecnie otwierających konta.

Regulamin promocji.

3,5% NA KONCIE OSZCZĘDNOŚCIOWYM

Dodatkowo bank premiuje osoby, które otrzymują wynagrodzenie wpływające na nowo otwarte Konto Proste Zasady w wysokości co najmniej 1 500 zł miesięcznie (w rzeczywistości mogą to być nawet przelewy własne z innych banków).

W takim przypadku dostaniemy przez rok 3,5% na koncie oszczędnościowym (do 10 tys. zł).

Regulamin oferty.
PODSUMOWANIE

Trzeba przyznać, że obecnie Getin Bank mocno się stara o względy klientów.

Płaci 3% na koncie oszczędnościowym z wysokim górnym limitem 200 tys. zł (+3,5% do 10 tys. zł), dokłada łatwy do zdobycia bonus 100 zł za otwarcie Konta Proste Zasady (+ ewentualne premie po 50 zł za polecanie) i bilety do kina.

Moim zdaniem oferta konta oszczędnościowego jest bardzo konkurencyjna, bonusy uznaję za miły dodatek.

Więcej w tej drugiej kategorii da się wycisnąć na przykład w CitiBanku: do 400 zł z darmową kartą kredytową.

Oczywiście wszystkie środki w Getin Banku do równowartości 100 tys. euro są objęte ochroną BFG i sugeruję tej bariery nie przekraczać także w Getinie.

Zyskaj 100 zł za otwarcie konta i inne bonusy + 3% na koncie oszczędnościowym >>