poniedziałek, 13 listopada 2017

Proste 150 zł za otwarcie konta w Banku Millennium

Arek, jeden z Czytelników bloga, zapytał w piątek o promocję z premią za otwarcie Konta 360º w Banku Millennium. No i proszę - jest już nowa.

Tym razem do zdobycia mamy bonus w gotówce 150 zł.Promocję skierowano do osób, które po 1 kwietnia 2015 r. nie dysponowały żadnym kontem i innym produktem bankowym w Millennium (w tym jako pełnomocnik czy współwłaściciel).

Jakie są zasady promocji?

1. Do 20 grudnia br. zarejestruj się w promocji "Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie" i złóż wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student wraz z kartą debetową.


Należy zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych przez bank oraz jednostki z nim powiązane, a także dla ujawnienia Goodie danych przez bank w celu weryfikacji spełnienia warunków promocji.

2. Do 31 grudnia br. zawrzyj umowę o konto oraz pobierz aplikację Goodie używając tego samego adresu mailowego, co w promocji.

3. W styczniu i lutym 2018 r. zapewnij sobie wpływ na konto po co najmniej 1000 zł (może być przelew własny z innego banku) oraz wykonaj w obydwu miesiącach co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub Blikiem.

4. Do dnia wypłaty premii nie zamykaj konta ani nie odinstalowuj aplikacji Goodie.

I to tyle.

Za spełnienie tych warunków bank prześle Ci premię pieniężną 150 zł do 14 marca 2018 r. Premia zostanie przekazana na konto otwarte w promocji.

Nie trzeba pamiętać o dodatkowym logowaniu się w celu potwierdzenia danych, jak bywa w wielu innych tego typu akcjach.

Co to jest Goodie?

To zarówno aplikacja mobilna, jak też strona internetowa z różnymi ofertami, w tym zniżkami i rabatami.

Czy Konto 360º coś kosztuje?

Konto 360º pozostaje bezpłatnie, jeśli pamiętasz, aby wpłynęło na nie co najmniej 1000 zł miesięcznie oraz o wykonaniu przynajmniej jednej transakcji kartą debetową lub Blikiem na dowolną kwotę.

W wariancie Student (dla osób w wieku 18-26 lat) wystarczy tylko miesięcznie jedna transakcja kartą/Blikiem. Jednak dla celów promocji z bonusem 150 zł powinniśmy zadbać o wpływy po 1000 zł w styczniu i lutym 2018 r.

Dodatkowo Bank Millennium oferuje Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% (do 100 tys. zł, 1,7% dla nadwyżki powyżej 100 tys. zł). Promocyjne oprocentowanie nalicza się przez 92 dni od wpłynięcia nowych środków. Promocja konta oszczędnościowego trwa do 13 stycznia 2018 r. Co ważne, bank cyklicznie ją powtarza i można z niej korzystać wielokrotnie.

Załóż konto w Banku Millennium i zgarnij 150 zł premii! >>

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji.

Cennik usług banku - konta.

Cennik usług banku - karty.

Cennik usług banku - oprocentowanie