środa, 23 sierpnia 2017

100 zł do wydania w Biedronce + darmowe konto w Nest Banku

Ruszyła promocja "Nest Konto - Witaj Szkoło", w której za założenie darmowego konta w Nest Banku otrzymamy 100 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka.


Promocję skierowano do nowych klientów banku, którzy nie posiadali w nim wcześniej konta osobistego.

Jakie są jej warunki?

Bardzo proste

Aktualizacja 25 sierpnia godz. 13:30

Uwaga! Przyjmowanie wniosków w promocji zostało zakończone.

1. Złóż wniosek o bezpłatne Nest Konto z darmową kartą debetową na specjalnie przygotowanej stronie.

Promocja wymaga zaznaczenia zgód marketingowych oraz nr 5 i 6. Nie można ich odwołać aż do otrzymania nagrody.

Co istotne, konto możemy otworzyć bardzo szybko za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku (Alior Bank, BZ WBK, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Pekao, PBS Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) - wszystkie dane muszą się dokładnie zgadzać. Do wyboru jest jeszcze kurier lub placówka bankowa.

2. W ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonaj płatności kartą za co najmniej 250 zł. Mogą to być transakcje zarówno w tradycyjnych sklepach i punktach usługowych jak też w Internecie.

I to tyle.


Następnie w ciągu 21 dni roboczych od spełnienia warunków organizator prześle kartę podarunkową mailem w formie 13-cyfrowego kodu o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Karta jest wielokrotnego użytku aż do wyczerpania limitu 100 zł.

Teoretycznie promocja potrwa do końca września. Jednak pula kart wynosi tylko 1000 sztuk, więc przyjmowanie wniosków skończy się znacznie wcześniej.

Regulamin promocji.

Powtórzę, że konto jak też karta debetową w Nest Banku są całkowicie darmowe, a co więcej nowy klient w ciągu 30 dni od otwarcia konta ma prawo otworzyć Lokatę Witaj na 4% (od 1 tys. do 10 tys,. zł, na 3 miesiące lub 6 miesięcy po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia minimum 2500 zł).

Poza tym bank często oferuje relatywnie atrakcyjnie lokaty - niedawno była półroczna na nowe środki na 2,6% (obecnie na 2,35%).

Sam posiadam tu konto jeszcze z czasów Banku Smart i używałem je głównie jako skarbonka.

Tabela opłat i prowizji.

Tabela oprocentowania.

Oprócz tego osoby otrzymujące świadczenie 500+ mogą otrzymać kolejne 200 zł po wpływie świadczenia na konto.

Dlatego w połączeniu ze stówą do Biedronki tworzy się fajny zestaw. Jeśli nie posiadaliście do tej pory Nest Konta i szukacie darmowego konta z bezpłatną kartą, warto skorzystać z tej okazji.