czwartek, 8 lipca 2010

Jak zdobyć 500 zł w Allianz Banku?

Wiosną mogliśmy zarobić w banku BZ WBK oraz Alior Banku, więc pora na coś nowego.

Allianz Bank rozpoczął nową promocję, w trakcie której można zdobyć przynajmniej 500 zł w dość łatwy sposób.

No to teraz opiszę po kolei co należy zrobić.

Najpierw trzeba udać się do oddziału banku (nie da się przez internet) i otworzyć w nim konto osobiste. Co najmniej dwa z nich są bezpłatne i bez gwiazdek. Są to konta osobiste „na start” oraz „WWW”. Karta debetowa jest nieobowiązkowa i nie trzeba jej brać (koszt 1 zł miesięcznie).


Następnie wziąć w oddziale banku druk zaproszenia, albo je pobrać ze strony banku i samodzielnie wydrukować.

Teraz następuje najtrudniejszy etap, czyli znalezienie chętnego i tu przyda się rodzina oraz znajomi.

Kiedy osoba zaproszona uda się do banku z poprawnie wypełnionym formularzem i otworzy sobie konto osobiste (wybierając rzecz jasna te wcześniej wymienione bezpłatne), musi otrzymać na to konto dowolny wpływ – może to być nawet 1 grosz.

Jak dowiedziałem się na infolinii, liczy się nawet wpłata własna w kasie.

Potem na początku kolejnego miesiąca kalendarzowego zaproszony otrzyma 50 zł premii na konto.

Z kolei zapraszający musi czekać na swój bonus aż do końca promocji, która potrwa do końca września, czyli w praktyce pieniądze pojawią się na rachunku na początku października (takie dodatkowe stypendium).

Przez cały czas trzeba posiadać aktywne konto osobiste i nie można go zamknąć do końca promocji (a właściwie do października).

Termin wypowiedzenia rachunku wynosi 30 dni, więc najwcześniej uda się to zrobić w listopadzie, ale póki co żadnych opłat za konto osobiste nie trzeba ponosić.

Maksymalnie 1 osoba może zaprosić 10 innych, czyli zebrać 500 zł, a skoro zapraszana osoba też dostaje 50 zł, to w sumie kwota łączna rośnie do 2 x 500 zł.

Dodatkowo każda osoba, która do końca września weźmie sobie kredyt odnawialny, gotówkowy lub kartę kredytową, otrzyma iPoda. Nie wiem jaki jest dolny limit kredytu, ale jak ktoś chce, niech sobie to skalkuluje dokładniej samodzielnie.

Jeżeli masz gdzieś niedaleko oddział Allianz Banku i dużo wolnego czasu, a brakuje Ci gotówki, to już wiesz co robić.