czwartek, 8 czerwca 2017

Do 400 zł premii + darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Dziś ruszyła prosta promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas, w której możecie zyskać do 400 zł w zamian za spełnienie łatwych warunków.

Aktualizacja 20 czerwca

100 zł jest w formie karty podarunkowej do wykorzystania w drogeriach Rossmann na Allegro w dziale "Dziecko" lub w internetowym sklepie Bonprix.


Kolejne 300 zł to zwrot za zakupy kartą.Co ważne, konto i karta są całkowicie bezpłatne.

Promocję skierowano do nowych klientów, którzy nie byli stroną umowy ramowej, ani nie posiadali konta osobistego w BGŻ BNP Paribas po 12 grudnia 2016 r.

Klienci BGŻ Optima nie są wykluczeni.

KARTA PODARUNKOWA 100 ZŁ

Najpierw należy zarejestrować się w promocji - LINK


Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego przejdź do składania wniosku o otwarcie Konta Optymalnego oraz założenie karty debetowej.

Najpóźniej do 24 lipca br. zawrzyj umowę z bankiem (konieczna wizyta kuriera).

W sierpniu br. zapewnij na nowo otwarte konto wpływy minimum 1000 zł oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 300 zł.

Do 1.09.2017 r. organizator prześle maila z linkiem i hasłem do logowania na stronie promocji, gdzie najpóźniej do 20.09.2017 r. podaj adres korespondencyjny. Karta podarunkowa zostanie wysłana tradycyjnym listem najpóźniej do 30.09.2017 r. Można ją wykorzystać do 30.09.2018 r.

>>> Zarejestruj się i odbierz kartę podarunkową do Rossmanna

Regulamin promocji


ALLEGRO I BONPRIX - promocja nieaktywna

W lipcu br. zapewnij na nowo otwarte konto wpływy minimum 1000 zł oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 300 zł.

W sumie najprościej przelać sobie z innego banku 1000 zł na Konto Optymalne, a po zaksięgowaniu przelewu dowolnie dysponować środkami. Poza tym wydając kartą załapujemy się na money back, czyli dostaniemy dodatkowe minimum 6 zł od banku w postaci zwrotu na konto do końca sierpnia.

I to tyle.

W zależności od wybranej przy rejestracji nagrody ich przyznanie wygląda następująco:


Do 25 sierpnia br. organizator powiadomi mailowo o przyznaniu bonu, który do 15 września br. zostanie przysłany w formie kodu sms-em na numer telefonu podany przy rejestracji. Bon można wykorzystać na zakupy w dziale "Dziecko" na Allegro do 28 lutego 2018 r. (nie obejmuje kosztów przesyłki zakupionych towarów).


Do 28 sierpnia br. organizator powiadomi mailowo o przyznaniu bonu, który do 15 września br. zostanie przysłany w formie kodu sms-em na numer telefonu podany przy rejestracji. Bon można wykorzystać na zakupy w Bonprix do 28 lutego 2018 r. (nie obejmuje kosztów przesyłki zakupionych towarów).

Dodatkowym warunkiem jest posiadanie aktywnego Konta Optymalnego z kartą w dniu wydania nagrody.

Regulamin promocji "Premia dla Rodzica" (Allegro).

Regulamin promocji "Modne Konto" (Bonprix).

300 ZŁ ZWROTU ZA ZAKUPY KARTĄ

Konto Optymalne znajduje się w ofercie BGŻ BNP Paribas dopiero od maja br. Bank mocno je promuje i zachęca nie tylko bezpłatnością (łącznie z kartą debetową), ale dorzuca do tego zwrot 2% za zakupy kartą.

Mogą to być zarówno zakupy w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie z określonymi w regulaminie wyjątkami:

Kliknij, aby powiększyć

Maksymalnie zwrot wynosi 25 zł miesięcznie i trwa przez 12 miesięcy, czyli w sumie możemy zebrać 300 zł. Patrząc z innej strony - wszystkie zakupy kartą do 1250 zł miesięcznie są przez rok tańsze o 2%.

Regulamin promocji "Konto z Moneyback" (do pobrania).

Karta i konto są całkowicie darmowe. Jedyne, na co należy uważać, to na wypłatę gotówki z obcego bankomatu. Kosztuje ona 5 zł.

Tabela opłat i prowizji w BGŻ BNP Paribas (do pobrania).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...