wtorek, 12 grudnia 2017

50 zł za założenie Lokaty Bezkarnej na 3,5%

Ruszyła nowa promocja, w której w zamian za założenie Lokaty Bezkarnej na 3,5% otrzymamy bonus pieniężny 50 zł.


W promocji mogą uczestniczyć nowi klienci oraz ci, którzy zamknęli konto w BGŻOptima co najmniej 12 miesięcy temu.

Aktualizacja 22 grudnia.

Promocja została zakończona.

Co zrobić, aby zdobyć 50 zł?

1.Zarejestruj się w promocji i na tej samej stronie złóż wniosek o otwarcie Lokaty Bezkarnej oraz aktywowanie bezpłatnego Rachunku Oszczędnościowego Smart w BGŻOptima.


2. W ciągu 7 dni przelej środki na Lokatę Bezkarną (na kwotę od 1 tys. do 20 tys. zł).

3. Utrzymaj lokatę do jej końca (przez trzy miesiące) i dodatkowo środki z lokaty na rachunku oszczędnościowym Smart do dnia 15 kwietnia 2018 r. włącznie.

Do końca kwietnia 2018 r. organizator powiadomi Cię o przyznaniu premii. Następnie do 10 maja masz czas na zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru konta do przelania premii 50 zł. Jej wypłata nastąpi do 15 maja 2018 r.

Wnioski w promocji przyjmowane są do końca bieżącego roku lub do wyczerpania puli 1000 sztuk. W ostatniej promocji opisywanej oddzielnie na blogu, czyli EnveloBank 2000 sztuk rozeszło się w 24 godziny. Tym razem aż tak szybko nie będzie, ponieważ BGŻOptima nie jest nowym bankiem, ale wątpliwe, żeby rejestracja trwała aż do 31 grudnia.

Formalnie procentowo największy zysk zanotują osoby, które założą lokaty na minimalną kwotę, czyli 1000 zł. W końcu 50 zł premii da 5 procent netto, a dojdą jeszcze drobne z odsetek. Tyle nie da się obecnie wycisnąć na żadnej lokacie bankowej w skali roku, a tu cały proces potrwa znacznie krócej (do pięciu miesięcy licząc z wypłatą premii).

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji.

Tabela oprocentowania BGŻOptima.

Tabela opłat i prowizji BGŻOptima.

3,5% na Lokacie Bezkarnej to niewątpliwe konkurencyjna stawka na rynku. Szkoda, że możemy wpłacić maksymalnie tylko 20 tys. zł. Natomiast rachunek oszczędnościowy Smart posiada dwie główne zalety:

1. Wysoki górny limit 150 tys zł dla oprocentowania 2,5%.
2. Dowolną liczbę darmowych przelewów na zdefiniowany rachunek w innym banku.

Większość innych banków stosuje ograniczenia dla kont oszczędnościowych - standardem jest tylko jeden bezpłatny przelew miesięcznie.

Dlatego sam chętnie używam Optimy jako podręcznej skarbonki.