niedziela, 23 kwietnia 2017

Dobry moment na otwarcie konta w Banku Millennium

Banki nadal tną oprocentowanie depozytów. W ostatnich dniach obciął je nawet nowicjusz na rynku, estoński Inbank. Dlatego na plus należy zapisać dzisiejszy ruch Banku Millennium.


Ruszyła tu nowa promocja konta oszczędnościowego Profit ze stawką 2,5% (do 100 tys. zł, 1,7% powyżej 100 tys. zł). Dotyczy ona nowych środków według stanu na koniec dnia 22 kwietnia br.  Akcja trwa od 23 kwietnia do 24 czerwca br., a promocyjna stawka jest naliczana przez 92 dni od pierwszego wpływu pieniędzy na konto Profit.

Mogą z niej skorzystać zarówno obecni jak też nowi klienci Banku Millennium.

Co istotne, Millennium nie stosuje podobnych sztuczek jak ostatnio BGŻOptima, gdzie nie do końca wiadomo, kiedy należy wypłacić pieniądze, aby skorzystać z nowej stawki promocyjnej. No i w Optimie aktualne oprocentowanie wynosi nieco mniej, bo 2,3% i stawka obowiązuje tylko do 25 kwietnia. Wątpliwe, aby nowe warunki przebijały Millennium.


Razem z kontem Profit nowy klienta równoczesne otwiera rachunek osobisty. Domyślnie mamy do wyboru: Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat, nie trzeba być studentem).

Po założeniu jednego z tych kont możemy zarabiać w promocji "Zyskaj 360 zł". Polega ona na tym, że przez 6 miesięcy otrzymujemy zwrot 2% za zakupy wykonane kartą debetową oraz aż 5% za zakupy BLIK-iem.  W każdym miesiącu maksymalny zwrot wynosi 30 zł za transakcje kartą i 30 zł BLIK-iem. Z tego wynika, że przez pół roku mamy tańsze zakupy o 2% za wydatki kartą do 1500 zł oraz 5% za transakcje BLIK-iem do 600 zł miesięcznie.

Dodatkowo posiadacze Konta 360° po pobraniu aplikacji mobilnej mogą podwyższyć oprocentowanie trzymiesięcznej lokaty mobilnej z 2,25 na 2,5% (od 500 zł do 10 tys. zł, lokata regularnie powraca).

O czym należy pamiętać?

Aby nie ponosić żadnych opłat, w przypadku Konta 360° musimy zapewnić sobie na nie wpływ z innego banku minimum 1000 zł miesięcznie (może być przelew z własnego konta) i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą debetową lub BLIK-iem. W wariancie Konta 360° Student wystarczy jedna transakcja kartą/BLIK-iem.

Po aktywacji konta warto też rozważyć rezygnację z ubezpieczenia karty debetowej (pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez pierwszy rok, natomiast domyślnie włączony jest też pakiet Bezpieczna Karta kosztujący 2,99 zł miesięcznie).

>>> Otwórz Konto 360° i zyskaj do 360 zł

>>> Otwórz Konto 360° Student i zyskaj do 360 zł

REGULAMINY

Regulamin promocji "Zyskaj 360 zł - 5. edycja".

Regulamin promocji "Nowe środki na koncie oszczędnościowym Profit".

Cennik usług - stopy procentowe.

Cennik usług - prowizje i opłaty.

Cennik usług - karty debetowe.

Regulamin ogólny świadczenia usług.

MONEY MANIA

Jakby tego było mało, równocześnie trwa Money Mania, czyli okazja do zarobienia jeszcze więcej.

Za udział w tej promocji dostaniecie dodatkowe 100 zł w gotówce oraz bon na 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Oprócz tego 4 osoby mogą wygrać po 1500 zł w konkursie.


Akcję skierowano do nowych klientów Millennium, którzy nie posiadają tam żadnego konta od co najmniej 1 kwietnia 2015 r.  

To jest jej główny mankament, ponieważ większość z Was miała lub ma konto w tym banku. Dlatego przy okazji przypominam o najnowszym zestawieniu darmowych kont bankowych.

Najpierw rejestrujemy się na stronie organizatora - link do rejestracji.

Następnie przenosimy się na stronę banku i wypełniamy wniosek o konto w Millennium. Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku i podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie promocji.

Mamy czas do wysłania wniosku do 28 maja br., ale umowa musi być zawarta najpóźniej do końca maja. Można ją zawrzeć zarówno za pośrednictwem kuriera (prawdopodobnie obsługuje firma TNT) lub w oddziale banku (oczywiście trzeba wcześniej zarejestrować się w promocji na jej stronie).

Warunki do spełnienia są banalnie proste.

Powinniśmy w czerwcu i lipcu zapewnić sobie wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł oraz wykonać w obydwu miesiącach po co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą debetową lub BLIK-iem).

Dodatkowo do końca lipca br. należy zalogować się na stronie promocji i podać tam nr konta założonego w promocji, na które zostanie przelana premia. Przelew w kwocie 100 zł pojawi się na tym koncie do 16 sierpnia br.

Oprócz tego uczestnik otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl do 18 sierpnia 2018 r.

Czwórka szczęśliwców, którzy wykonają po 5 transakcji BLIK-iem w czerwcu i lipcu dostanie voucher o wartości 1500 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl,  Z góry ustalono, że będą to uczestnicy, którzy aktywują aplikacje mobilną i spełnią warunki jako 90,180, 270 i 360 osoba.

Tę promocję można połączyć zarówno ze zwrotem wydatków do 360 zł przez 6 miesięcy, kontem oszczędnościowym na 2,5% oraz lokatą na 2,5%. W sumie powstanie całkiem ciekawy zestaw.

>>> Zarejestruj się w promocji i zyskaj do 560 zł

Regulamin promocji.