sobota, 22 lipca 2017

Łatwe 75 zł premii za otwarcie darmowego Nest Konta + lokata na 4%

Po raz kolejny Nest Bank szuka nowych klientów i w zamian za otwarcie darmowego konta dostaniemy 75 zł premii. Oprócz tego bank oferuje Lokatę Witaj na 4% (do 10 tys. zł) oraz inne lokaty z konkurencyjnym oprocentowaniem - na przykład półroczną Lokatę Nowe Środki na 2,6% (od 1 tys. do 2 mln zł, dowolna liczba lokat).

Zasady promocji są bardzo proste.

1. Zarejestruj się tutaj najpóźniej do 31 lipca br.


Uwaga! Pula premii wynosi 420 sztuk. Po jej wyczerpaniu organizator zakończy promocję wcześniej. Dlatego nie czekałem z publikacją do poniedziałku, tylko puszczam informację już w weekend.

Aktualizacja 25 lipca godz. 10:00

Promocja została zakończona z powodu wyczerpania limitu wniosków. Oczywiście nadal możemy założyć darmowe konto z bezpłatną kartą debetową i lokatę na 4%.

2. Przy rejestracji podajemy adres e-mail oraz zaznaczamy wszystkie trzy zgody (akceptacja regulaminu promocji oraz marketingowe).

3. Umowę o otwarcie konta zawrzemy przy pomocy przelewu weryfikacyjnego z wybranych banków (Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, Eurobank, ING BSK, mBank, Orange Finanse, PBS, Pekao SA). Inną opcja jest kurier lub wizyta w oddziale.

4, Następnie w ciągu 60 dni od złożeniu wniosku powinniśmy wykonać transakcje kartą debetową lub przelewy o wartości 150 zł.

I to wszystko.


Jak widać, właściwie nawet nie trzeba zamawiać karty, aby spełnić wymogi promocji, choć jest ona darmowa i może się przydać. Przelanie z innego banku 150 zł do Nest Banku i z powrotem pozwoli nam szybko i bezboleśnie zakwalifikować się do otrzymania bonusu 75 zł.

Oczywiście 75 zł to kwota netto i nie trzeba płacić żadnego podatku.

5. Do 30 października br. organizator powiadomi mailem o przyznaniu premii. Następnie mamy czas do 6 listopada, aby uzupełnić dane i podać numer konta, na które zostanie przelane 75 zł najpóźniej do 15 listopada br.


Regulamin promocji.

Co istotne, zarówno Nest Konto jak też karta debetową są całkowicie bezpłatne. Jedyny haczyk, na który możemy się nadziać, to zamówienie kolejnej karty, na przykład do konta walutowego. Druga karta kosztuje 25 zł lub w przypadku kont walutowych w zależności od waluty konta 5 euro, 6 USD lub 4 funty.

Tabela opłat i prowizji Nest Banku.

Regulamin Nest Banku.

Tabela oprocentowania Nest Banku.

LOKATA WITAJ NA 4% I NEST LOKATA NOWE ŚRODKI

W ciągu 30 dni od otwarcia konta mamy prawo do otwarcia Lokaty Witaj na 4% (od 1 tys. do 10 tys. zł) w dwóch wariantach: na 3 miesiące lub 6 miesięcy.

Dla lokaty trzymiesięcznej nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

W przypadku lokaty półrocznej należy zapewnić sobie wpływ wynagrodzenia na Nest Konto w wysokości minimum 2500 zł, a jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, wpływ 6000 zł na konto firmowe i realizację płatności do US lub ZUS.

Poza tym dla większych kwot bank proponuje Nest Lokaty Nowe Środki z konkurencyjnym oprocentowaniem - na przykład 2,6% na 6 miesięcy (od 1 tys. do 2 mln zł)  lub 2,5% na 3 miesiące. Nowe środki wylicza się według stanu z dnia 4 czerwca br., czyli dla nowego klienta wszystkie środki są traktowane jako nowe.

Dla długoterminowego oszczędzania bank oferuje konto Nest Rodzinne Oszczędności, które jest szczególnie opłacalne dla rodziców.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...