środa, 24 maja 2017

100 zł do wydania w Decathlonie + lokata 4% + darmowe konto z :kartą w Nest Banku

Nest Bank zalicza się do garstki banków, które oferują bezwarunkowo darmowe konto z bezpłatną kartą debetową. Co więcej, nowi klienci mają prawo założyć trzymiesięczną lokatę na 4% (do 10 tys. zł).

Aktualizacja 29 maja godz. 8:30

Promocja została zakończona. Przypominam, że nadal możecie zdobyć 100 zł do wydania w sieci drogerii Rossman w zamian za otwarcie konta w mBanku - szczegóły znajdziecie tutaj.

Dlatego dziś przedstawiam nową promocję, w której uczestnicy dodatkowo otrzymają 100 zł do wydania w Decathlonie (voucher do wykorzystania zarówno w sklepach stacjonarnych jak też w internetowym).


Skierowano ją do nowych klientów Nest Banku (wyklucza się też wcześniejszych klientów Banku Smart, BIZ Banku i FM Banku).

Jakie są zasady promocji?

Bardzo proste.1. Złóż wniosek o otwarcie Nest Konta i Nest Konta Waluta. Równocześnie zamów co najmniej do jednego z nich kartę debetową.

Dla potrzeb tej promocji najlepiej zdecydować się na kartę tylko do złotowego Nest Konta. Dlaczego? Wyjaśnienie znajduje się pod koniec wpisu.

2. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz przekazywanie przez bank informacji drogą elektroniczną.

3. Zawrzyj umowę z bankiem i nie odstępuj od niej.

4. W terminie 60 dni przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Nest Banku.

5. Wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą debetową o wartości minimum 150 zł.

Nie można podzielić jej na części, czyli trzeba zrobić raz nieco większe zakupy.

I to wszystko.

Następnie w terminie 21 dni roboczych od spełnienia warunków na adres mailowy podany przy składaniu wniosku przyjdzie voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon (również w sklepie internetowym). Voucher będzie ważny aż do 31 maja 2019 r.

Teoretycznie rejestracja w promocji może trwać do 19 czerwca. Jednak pula voucherów jest ograniczona do tysiąca sztuk, więc akcja zapewne skończy się wcześniej - w podobnej jesienią ubiegłego roku rejestrację zamknięto po zaledwie kilkudziesięciu godzinach.

Aktualizacja 25 maja godz. 17:00

Bank informuje, że po 24 godzinach złożono już 500 wniosków, czyli promocja potrwa bardzo krótko.

Najszybciej konto zakłada się za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku - dane muszą być identyczne jak w składanym wniosku w promocji. Bank przysyła sms-em hasło do pierwszego logowania, a mailem NIK (login). Operacja zazwyczaj trwa kilka-kilkanaście minut. Druga, wolniejsza opcja otwarcia konta to kurier. Ostatnia to wizyta w placówce (po wypełnieniu wniosku online). W tym przypadku trzeba uważać, aby pracownik nie wypełnił wniosku spoza promocji.

Zarówno konto jak tez karta są bezpłatne. Poza tym nowy klient w ciągu 30 dni ma prawo do otwarcia trzymiesięcznej Lokaty Witaj na 4% (od 1 tys. do 10 tys. zł). Może też uruchomić konto oszczędnościowe Nest Oszczędności na 2,25% (do 50 tys. zł, 2% powyżej, podwyższone oprocentowanie obowiązuje do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po otwarciu). Z otwarciem konta oszczędnościowego lepiej wstrzymać się do początku czerwca - wtedy podwyższone oprocentowanie obejmie czerwiec, lipiec i sierpień.

Poza tym bank co jakiś czas wprowadza do oferty relatywnie atrakcyjnie lokaty - ostatnio skorzystałem z takiej w kwietniu:


Na co należy uważać w tej promocji?

Zamówienie zarówno karty w złotych jak też walutowej (do Konta Waluta) oznacza opłatę za kartę walutową - w zależności, w jakiej walucie obcej wybierzemy konto, wyniesie ona: 5 euro, 6 dolarów lub 4 funty. Dlatego dla potrzeb tej promocji najprościej otworzyć oba wymagane konta i zamówić jedynie złotową kartę do Nest Konta, którą zrobimy zakupy za wymagane 150 zł.

>>> Złóż wniosek i odbierz voucher 100 zł do Decathlonu

Regulamin promocji.

Tabela opłat i prowizji.

Tabela oprocentowania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...