niedziela, 26 sierpnia 2012

Kto chce lokatę na 12%?

Getin nie ma najlepszej opinii, głównie za sprawą stosowanych przez sprzedawców produktów grupy Leszka Czarneckiego różnych sztuczek. Ostatnio głośno było o panu Darku, który "zainwestował" 30 tysięcy zł, a zostało mu tylko 20.

Ba, powstają nawet specjalne strony i fora osób, które są niezadowolone z Getinu.

Dlatego z dużą rezerwą należy podchodzić do wszystkich skomplikowanych ofert grupy i trzymać się prostego i skutecznego założenia- jeśli czegoś nie rozumiem, nie wpłacam pieniędzy.

No to skąd te tytułowe 12 procent?
Od kilkunastu dni w naziemnych placówkach Getin Banku oferowana jest trzymiesięczna lokata Wspaniała Dwunastka oprocentowana właśnie na 12% w skali roku.

Kwota minimalna wynosi 500 zł, maksymalna 20 tys. zł.

Jednak próżno szukać informacji o niej na stronie internetowej banku..

Trochę szczegółów znajdziesz tutaj i proponuję popytać o więcej Autora tamtego bloga, który sobie taką lokatę założył.

Wymaga ona wizyty w oddziale, założenia ROR-a i... Teraz zaczynają się schody.

ROR trzeba założyć na dwa lata i od września jest on płatny 9,99 zł miesięcznie, z czego zwalniają albo płatności kartą 400 zł/miesiąc, albo wpływ na konto z innego banku 750 zł miesięcznie, czyli można sobie samodzielnie przelewać te środki.

W zamian otrzymamy niespełna 500 złotych odsetek z maksymalnej lokaty (20k zł). Sam już mam ten ROR w Getinie i zdaje się muszę się pofatygować, żeby sprawdzić jak to jest z tymi opłatami i czy czasem nie zamknę tego interesu u Pana Leszka.

Jeżeli ktoś założy(ł) tę lokatę, proszę o podzielenie się swoimi uwagami w komentarzach.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...